Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell interneten ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell interneten ismerkedni, randizni?

Figyelt kérdés

Eddig csak való életben ismerkedtem, szóval ebben a témában eléggé tapasztalatlan vagyok. Láttam iWiWen egy szép lányt akinek nincs barátja, és akivel szeretnék megismerkedni vagyis randizni.


Nos az lenne a kérdésem hogy ez így interneten hogyan zajlik? Szóval írjak neki egy üzenetet, hogy szívesen találkoznék vele vagy kérjem el az msn-jét vagy hogyan?

Nem fog hülyének nézni hogy iwiwen kérek tőle randit?


Köszönöm a válaszokat. 19/F


2010. júl. 11. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy .Élőben kell ismerkedni.Mozdulj ki és ne szarj be a lányoktól.De ha mégis annyira fosol akkor regisztrálj egy partnerkeresőn.
2010. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Okoskaaaa, most írta, hogy a való életben szokott ismerkedni -.-"

Amúgy meg kérd el az msn-jét és csak arra használd a netet, hogy randit kérj :)

2010. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam amit írt.De valószínű,hogy azért érdeklődik a netes ismerkedés felől,mert az életben nem megy neki.Ezért írtam,hogy élőben gyakoroljon tovább.Neten a balf*szok keresnek párt.Komolyan.Okoskaaaa
2010. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Okoskaaa!! Azért akarok vele interneten megismerkedni, mert a való életben ki tudja mikor találkozunk!! Hidd el én is jobban örülnék ha valahol összefutnák vele...:)
2010. júl. 11. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Okoskaaaa azért akarja kipróbálni a netes ismerkedést, mert így "nagyobb a választék", nem pedig azért mert gyp. :)
2010. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedés = !!GYP!!
2010. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg a nyelvtan tanároddal is összefuthatnál néha : "összefutnák"
2010. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Anyád hogy van amúgy?:)
2010. júl. 11. 14:06
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg véletlenül melléütöttem:)
2010. júl. 11. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:

LOL a sok hülye troll.

Eddig csak iWiW-en láttad a csajt? Tudja, hogy "létezel"? Ha nem, akkor nyiss valami egyszerűvel.. MSN címre csak később menj rá.

2010. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!