Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik oldalon érdmes ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalon érdmes ismerkedni interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim a netes társkeresőkkel negatív. De komolyan! Gondolok itt olyanra, hogy találka, vagy love.hu, ezekkel csak befürödtem. A chat.hu-t inkább nem is minősíteném, mert ott amilyen emberek vannak az negatív csúcs nálam. Igaz ez utóbbi nem is kifejezetten társkereső oldal. A randivonal jobb? Csak mert sokan dícsérik...

Azért akarok így ismerkedni, mert elég kevés a létszáma a városomban azoknak a lányoknak, akik még nincsenek férjnél, vagy nem szültek 4 gyereket. Nem sok lehetőség van itt helyben ismerkednem.


2011. márc. 21. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát... akkor sorolom a tapasztalataim:


chat.hu: egy barátnő 2 éves kapcsolat... de az nagyon régen volt, azóta más, nagyon nem ajánlom


love.hu: 2 barátnő, bár az egyik nem is volt igazi kapcsolat, tartott kb. 1 hónapig. A másik viszont a jelenlegi párom, vele október vége óta vagyunk együtt.


zoosk (facebook): 1 barátnő fél éves kapcsolat


nlcafe párkereső: 1 barátnő 1 éves kapcsolat


Hogy neked mennyire jön be, az persze más kérdés. A netes ismerkedésnek is megvannak a trükkjei, ezt is tanulni kell, mint a buliban flörtölést. Ja és én budapesti vagyok, valószínűleg nagyságrendileg nagyobb a merítés a neten is, mint bárhol máshol.


Ja, szerintem ne válogass, jelentkezz fel mindre! :) És ugye mondanom sem kell, hogy fizess mindenhol a prémium jogokért, kelleni fognak!

2011. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Azt javaslom jelentkezz be több oldalra,, nézd meg melyik szimpatikus, melyik amelyen nem kell sokat fizetni, de a komm. lehetőség mégis elég elfogadható, kiderül néhány hét után milyenek a többi keresők.

a- randivonal.hu a legnagyobb létszámot tömöritő,

- pillatas.hu

- egy uj. egyedulnemmegy.hu

2011. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a paratlan.hu-n ismertem meg a párom, igaz 1 év regisztráció után, de türelmesen vártam. Most azt mondom, sehol nem találtam volna jobbat!
2011. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj neten!!! Menj közösségbe!!! Figyi... rendszergazda vagyok... szóval nekem TALÁN jobban kellene bíznom az internet adta lehetőségekben... de neeem!!! Menj discoba, kocsmába, klubba, parkba sétálgatni... hamarabb találsz rendes párt, mint a neten!!! Ne légy lusta, mozdulj ki!
2011. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszoló tanácsát. Gondom csak annyi, hogy én nem bp-i vagyok... amúgy a chat.hu régen tényleg jó volt, összejött már nekem is onnan, de mostanában elég tré hely lett.

Köszönöm a többiek válaszát is, megy a zöld kéz!


A rendszergazda válaszát nem hagynám még szó nélkül...discokkal kapcsolatban nincs jó tapasztalatom, túl fiatalok vannak ott manapság; kocsmába inkább az alkeszok; klubbok nem igazán vannak a városunkban; parkban pedig többnyire cigók. :S

Egyelőre még itt élek, bár nincs sok haver se a közelben, akivel el lehetne menni valamerre lazulni, magamban meg nem megyek. Elég kicsi ez a város, nem egy Las Vegas... :S

2011. márc. 21. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy egy adonisz, akkor sehol.


Egy átlagos külsejű, magas fiú vagyok, kb másfél hónapig intenzíven próbálkoztam és összesen 1(azaz egy) lány volt hajlandó válaszolni és ő is elutasított. Pedig próbáltam rövid üzit, hosszabb regényt, személyre szabottat, humorosat, komolyat, pimaszt, érzelgőset, semmi nem jött be.

2011. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Adonisz és én is hasonló tapasztalatokat szereztem efféle oldalakon mint te. Van akinek összejön egy hónap után, van aki évekig keresgél ilyen oldalakon is.

Többnyire azt tapasztaltam, hogy a magamhoz hasonló rendes fiúk nem kellenek senkinek. :( Akinek pedig mégis, az az ország másik végében él...

2011. márc. 21. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
29
2011. márc. 21. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképp neten keresgélsz, akkor ne ilyen randizós oldalakra regisztrálj hanem fórumokra, vagy akármilyen beszélgetős oldalra, pl. hotdog.hu, rengeteg jó nő van, értelmes is a nagy része úgy vettem észre. Körkérdésekben jófejnek kell lenni és oda lesznek meg vissza, mivel a legtöbb hímegyed ott bunkó és csak játssza az agyát.

Én is ott találtam párra, nem a külső számított hanem csak a belső, mivel egyikünknek sem volt képe kitéve akkoriban, mégis megtetszettünk egymásnak.

2011. márc. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!