Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogyan menjek oda egy olyan lányhoz, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki nagyon tetszik, és az egyik ismerősöm mondta is múltkor, hogy egy normális lányról van szó, tehát nem egy k...


A kérdésem pedig az, hogy mit tudok tenni annak érdekében, hogy történjen valami köztünk? Próbáltam keresni vele a szemkontaktust, többször összenéztünk már, de ezek mindig olyan jelentéktelen ideig történtek, hogy nem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget.


Az viszont szerintem kicsit merész lenne, ha csak úgy, mindenféle kertelés nélkül odamennék hozzá és lenyomnék valami szöveget (persze a mellébeszélés sem járható út), szóval teljesen tanácstalan vagyok.


Ja, és kérlek benneteket, hogy az ilyen "keresd meg facebookon" jellegű tanácsokat inkább ne is íjatok.


A lány egyébként 14 vagy 15 éves, én 16 vagyok. Köszi előre is.


2011. márc. 19. 01:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A suli elég tré közeg ilyen jellegű ismerkedés lebonyolításához ugyanis a leányok általában a barátnőikkel vannak és "hülyülnek". Ezzel az a baj, hogy ha oda is mész akkor annyi lánynak kell egyszerre belopnod magad a szívébe ahány épp ott tartózkodik, mivel nem túl kellemes élmény az, ha az egyik barátnő beolt... Vagy a lány játssza az eszét épp a barátnői előtt...

Ha netán egyedül van valahol akkor kell lecsapni rá. Ebédnél, büfében, buszmegállóban... Esetleg ha egyedül ügyel valamerre...


A barátom úgy ismerkedett meg a jelenlegi barátnőével, hogy összevont tesióránk volt és mi voltunk 13.osak a lány pedig 9.-es.. Na és röpizés közben ő szó szerint mindenki előtt kikezdett vele... Na ez szerintem nem egy járható út és csak azért írtam le, hogy legyen egy példa arra, hogy így is lehet ám ezt csinálni, csak kétségtelen ez több rizikóval jár.

Ez a szép vagy, szép vagy, szebb a napnál duma pedig egy ilyen fiatal lánynál tényleg nem nagyon jön be.

2011. márc. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
1:49 nek igaza van.Ezzel a "nagyon szép lány vagy,szeretnélek megismerni" dumával már nem 1x sültem be.Én is azt tanácsolom h ink vmi segítség kérésel szólísd le.
2011. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy ezt kell megtanulnia csak egy alternatíva volt. Ha nem hát nem. Én még pl b@lfaszoskodással, vagy hülyeségek beszélésével egy lányt sem szedtem fel. Ellentétben az egyenes beszéddel, bár mondjuk én nem is kicsikkel kezdek, ez lehet az én "hibám".
2011. márc. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Gondoltam mindenki érti, hogy mire gondolok a hülyeségek alatt. De akkor magyarázz bele nyugodtan. Átlagos beszélgetésre, flörtölésre gondoltam, ha így jobban tetszik, de feltételeztem, hogy ezt nem kell részleteznem értelmes embereknek. És nem 12, hanem 22 vagyok mellesleg.
2011. márc. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
PRÓBÁLKOZ MINDEN ERŐVEL HA TETSZIK
2011. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan az a problémám, mint annak aki felrakta ezt a kérdést. Ezek a válaszok nekem is tanácsosak.

Ja, és drukkolok neked srác :)

2011. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb az: ha pl: egy angol nyelvet tanulsz te is meg ő is.

Akkor oda mész hozzá és megkérdezel valamit amit nem értesz.

Ha tudja rá a választ akkor szépen megköszönöd és máskor is odamész.A harmadik alkalommal már ne csak az angolt kérdezd meg.A többi szerintem gyerekjáték. :) hajrá ügyes legyél sok sikert. ez bevált dolog hidd el :D

2011. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Sajnos ma csak társaságban láttam a lányt, de talán majd hétfőn. Remélem lesz elég bátorságom hozzá. :)

2011. márc. 19. 14:11
 19/27 anonim válasza:
100%

Tiszteleten!


Van pár dolog itten, ami kiszúrta a szememet. Valaki írta, hogy mondd azt: "Zavarhatlak egy picit?"

Ez mekkora phasság már?!?!?!!?! Eleve nem kérdezzük meg, hogy zavarhatunk-e. El is mondom miért:

Te értéket képviselsz, egyáltal értéket adsz annak akivel beszélgetsz. Ne tulajdonítsd magasabb társadalmi rétegbe, csak azért mert vonzó lány. Ha nem hiszed el magadról, hogy te igenis értékkel, hasznos információval teszed gazdagabbá a belsőjét, akkor sürgősen hitesd el magaddal, hiszen ez így van! Írásodból ítélve normális vagy, nem dugásra mész. Ez jó pont. Hogy mi legyen a szöveg? Az a legjelentéktelenebb része a dolognak. Például odamehetsz hozzá avval, hogy nem tudja-e felváltani a kétszázasodat. Ha megteszi, akkor mondd neki, hogy kísérj már el a büfébe, mert félsz, vagy valami hülyeség. Funolj.. szeretik a lányok a vicces embereket, de ne feltétlenül humorcentikusan ismerjen meg, mert akkor bele kerülhetsz a barát-zónába. Vagy menj oda avval a szöveggel, hogy XY az osztálytársad? Igen? Nem tudod megmondani, hogy hol van? Akkor légyszi kísérj már el.. a lényeg a FELLÉPÉS. Légy határozott, húzd ki magad, lássa, hogy nem egy elesett gyerek vagy, hanem igenis oda teszed magad. :) Remélem sikerülni fog!


16/F

2011. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz, majd hétfőn (talán) kiderül. Köszi.
2011. márc. 19. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!