Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogyan menjek oda egy olyan lányhoz, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki nagyon tetszik, és az egyik ismerősöm mondta is múltkor, hogy egy normális lányról van szó, tehát nem egy k...


A kérdésem pedig az, hogy mit tudok tenni annak érdekében, hogy történjen valami köztünk? Próbáltam keresni vele a szemkontaktust, többször összenéztünk már, de ezek mindig olyan jelentéktelen ideig történtek, hogy nem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget.


Az viszont szerintem kicsit merész lenne, ha csak úgy, mindenféle kertelés nélkül odamennék hozzá és lenyomnék valami szöveget (persze a mellébeszélés sem járható út), szóval teljesen tanácstalan vagyok.


Ja, és kérlek benneteket, hogy az ilyen "keresd meg facebookon" jellegű tanácsokat inkább ne is íjatok.


A lány egyébként 14 vagy 15 éves, én 16 vagyok. Köszi előre is.


2011. márc. 19. 01:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy sajnos elég ritkán látom, tehát túl sok lehetőségem sincs, ami még jobban megnehezíti a helyzetemet. Azért remélem tudtok majd valami jó ötlettel szolgálni!
2011. márc. 19. 01:22
 2/27 anonim ***** válasza:
Pedig az a legegyszerűbb ha odamész hozzá, a puhap.cs pasikat am sem szeretik a 'jányok
2011. márc. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de mégis mit mondhatnék neki? Túl sok tapasztalatom nincs, egyszer csináltam ilyet, de akkor nem éreztem olyan fontosnak a dolgot, szóval inkább a "minden mindegy" alapon próbálkoztam. :)
2011. márc. 19. 01:29
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Megkérdezed, hogy zavarhatod-e egy pillanatra. Azt mondja, majd hogy nem zavarsz. Erre elkezded mondani neki, hogy bocsi, hogy így ismeretlenül leszólítalak, de már egy ideje felfigyeltem rád és nagyon csinos lánynak tartalak, és szeretnélek közelebbről megismerni, ne vedd tolakodásnak, de én egyenes ember vagyok és ezt az utat láttam a legtisztábbnak. Jaj még be sem mutatkoztam, Jóska Pista vagyok, ne haragudj. A keresztnevedet már tudom, Jólánkának hívnak, ha jól tudom. Ó igen, de honnan?! Ó hát mondtam, hogy felfigyeltem rád, és megtudtam ezt azt rólad... blablabla, utána már menni fog. :)
2011. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Utána ha látod, hogy szimpatikus vagy neki akár egy kicsit is, nem kell egyből beléd szeretni, megkérdezed, hogy nincs-e kedve meginni egy bambit, vagy csak sétálni és beszélgetni. Ha visszautasít, az sem baj, majd akkor máskor mentek el, amit megbeszéltek.


Ha meg antipatikus vagy neki, akkor meg mind1 is... nézegetheted a fészbukkon vagy sóvároghatsz utána hónapokig, értelme nincs. Menni kell tovább.

2011. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, hát majd meglátom mi lesz, amúgy sem akarok egy ilyen szöveget előre betanulni, majd rögtönözök valamit.

Egyébként hogy folytatódik egy ilyen dolog, mondjuk legközelebbi alkalommal ismét egy kis beszélgetés, majd még több és több, végül randi? Esetleg már korábban elhívhatom valahova? (Persze ennek feltétele a kölcsönös szimpátia...)

2011. márc. 19. 01:35
 7/27 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, még nem láttam a másik választ amikor írtam, szóval már meg is válaszoltad! :)
2011. márc. 19. 01:36
 8/27 anonim ***** válasza:

Igen, nem kell rányomulni egyből, csak szép lassan. Az első pár közös találkozás úgy is eldől, hogy lesz-e belőle valami. Csak ügyesen ;)

Szívesen.

2011. márc. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Oda ne menj hozzá a "nagyon csinos lánynak tartalak, szeretnélek közelebbről megismerni" - dumával, ez a világ leggázabb dolgainak egyike! Az ilyet csak azok a lányok eszik be, akiket már évek óta nem környékezett meg senki...

Nos ha egy suliba jártok, az már egy jó kiindulási alap. Ha van esetleg büfé a suliban, akkor ott könnyen lefoglalhatod, odaülsz az asztalához, bemutatozol, trécselsz vele hülyeségekről, stb. Ha nincs, akkor a folyosón is odamehetsz hozzá nyugodtan, pl. ha jön ki óráról, valami jelentéktelen indokkal pl. hogy nem tudja-e ki helyettesíti xy tanárt, vagy őszintén szólva a fene tudja! Bármi aktuális dologgal odaállíthatsz elé, a lány ígyis-úgyis le fogja vágni, hogy nem az érdekel, amit kérdeztél, hanem ő. Hidd el, csak egyszer kell eljátszani ezt a balf.szkodást, utána sokkal könnyebb lesz beszélgetni vele, ha látod, hogy pozitív a reakciója.

Mindenesetre a fent említett dumát a lányok 99%-a röhejesnek találja, szóval nem ajánlanám!

2011. márc. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségekről trécselni? Ember! A haverjaimmal csinálok ilyet, nem egy lánnyal akit fel akarok szedni.

Meg amit leírtam, nem szentírás, csupán útmutatás.

Bár a te verziód lehet a mai lányoknak bejön(11-14) b@lfaszoskodás, hülyeségekről beszélés. omg.

2011. márc. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!