Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogyan menjek oda egy olyan lányhoz akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki nagyon tetszik, és az egyik ismerősöm mondta is múltkor, hogy egy normális lányról van szó, tehát nem egy k...


A kérdésem pedig az, hogy mit tudok tenni annak érdekében, hogy történjen valami köztünk? Próbáltam keresni vele a szemkontaktust, többször összenéztünk már, de ezek mindig olyan jelentéktelen ideig történtek, hogy nem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget.


Az viszont szerintem kicsit merész lenne, ha csak úgy, mindenféle kertelés nélkül odamennék hozzá és lenyomnék valami szöveget (persze a mellébeszélés sem járható út), szóval teljesen tanácstalan vagyok.


Ja, és kérlek benneteket, hogy az ilyen "keresd meg facebookon" jellegű tanácsokat inkább ne is íjatok.


A lány egyébként 14 vagy 15 éves, én 16 vagyok. Köszi előre is.


2011. márc. 24. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda nyis valami ilyen fasságal, hogy "Hello! Van egy nagy problémám hogy te szép vagy én meg még a nevedet se tudom" (de ne ezzel mert szerintem ez kicsit gáz) Szóval valami kicsit poénossal de mégse nagy macsós dumával és már az elején oldod a hangulatod és biztos hogy nem fog elfelejteni.
2011. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egyszerű sulis kérdéssel is odamehetsz hozzá. Mondjuk, hogy 'Mikor lesz a farsangi buli?'. Mondjuk nem ezzel, hanem olyannal ami most aktuális a sulitokban.

Sok szerencsét! :)

2011. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Mindegy hogyan mész oda, a sikered csak a külsődön múlik!
2011. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hülyeválasz ***** válasza:
0%

Kezdésnek odamész és megkérdezed:

-helló édes, nem vagy éhes?

ha durván elhajt akkor meg:

-ha már szép nem vagy, hülye ne legyél.

2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Menj oda hozzá.Ha bejössz a csajnak(első benyomás),akkor nagyon már nem ronthatod el.Ha érzed, hogy nem szívesen társalog veled, akkor minden-mindegy próbálj meg egy hülye poént, ezzel pedig nem lesz cinkes a késöbbi elutasítás.pl.:egyik lábad karácsony, másik húsvét.....jöhetnék a két ünnep között?:)
2011. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle az időt, aztán kamuzzál valamit, és álljál le vele dumálni:D csak légy találó:D
2011. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem keress valami közös dolgot.. akármit ami miatt szóba lehet állni valakivel.. lehet hülyeségnek tartod a facebookot de ott is ráírhatnál. Ha pedig semmilyen dolgot nem találsz ami ígényelné hogy szóba állj vele akkor csak simán ismerkedős dumával menj oda, habár én úgy érzem az nem jár akkora sikerrel ha egyből latja hogy nyomulsz rá
2011. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keresd meg Facebook-on. Ha rendesen fel van töltve az adatlapja, akkor már tudsz is miről beszélni. Csak ne készülj konkrét mondatokkal!

Legyél merész!

2011. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!