Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha odamennék egy lányhoz akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamennék egy lányhoz akit nem is ismerek, akkor mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

mit szoktatok ilyenkor mondani fiúk.. beszélgettek, de miről?

lányok.. miket szoktak nektek mondani a fiúk, ha odamennek hozzátok??


2010. máj. 3. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:
még nem xD
2010. máj. 3. 20:22
 2/8 anonim ***** válasza:

-Szia. Véletlenül a bolháimon állsz. Lennél szíves leszállni róluk?

-(Lány motyog vmit esetleg arébb áll)

-Köszönöm, ájj mégsem alattad voltak. Nagyon sajnálom ezt a kis incidenst (szomorú arc), kárpótlásul hadd hívjalak meg egy-két-három gömb fagyira.

-a; reakció: elküld a fenébe és bolondnak néz

-b; reakció: bolondnak néz, de az ingyen fagyit elfogadja

-c; reakció: rájön, hogy ezzel csak le akartad szólítani, bejössz neki, és kell neki az ingyen fagyi is, szal nyerél


Ezek alapján 33% esélyed van, az elég jó nem?:D

2010. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

második válaszoló...

ha hozzám jönne vki igy oda... xD

tuti kiröhögném :DD

de ari lenne :DDDD



16/L

2010. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó, hogy mindkét helyre beíruk ugyanazt, végülis ugyanaz a két kérdés lényege...
2010. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah bocs csak én írtam be két helyre, csak sok a megnyitott ablak és már nem tom mikor mit nézek... Szal előző üzenet fake...
2010. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bolháimon állsz. XD

Ezt muszáj lesz kipróbálnom egyszer. XD

2010. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
aki vagány nem hebeg sokat ha tetszek neki oda jon meg kérdezi h hívnak hány éves vaok van e barátom megadom e a tel számot! térj a lényegre:)
2010. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bolháimon állsz... :DDD Ha valaki ezzel a szöveggel jönne oda hozzám.. szerintem én is kiröhögném :DD Ez nagyon nagy. :)
2010. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!