Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogyan menjek oda egy lányhoz a suliban, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elmész mellette mososlyogsz és kinyögöd----> szija..

Ha visszaköszön mosolyogva akkor jó vagy :)

Onnantól meg elkapod hazafelé és mehet az ismekrdés :)

2011. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

az előző szóló az nagyon jól elmondta :P okos kis technika.

de ha ettől félsz akkor nem kell egyből beleugrani a közepébe. elöször csak amikor közel vaytok egymáshoz mosolyogj rá. ha visszamosolyog akkor jöhet következő lépés : )

2011. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fontos hogy hány évesek vagytok! Egy mosoly mindent megold!
2011. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én 17 vagyok, a lány 16. Az "egy mosoly mindent megold" válaszra reagálva pedig csak annyit mondanék, hogy az iskolában szokásos tömegben baromira nem könnyű egy egyszerű szemkontaktus kialakítása sem, főleg, hogy nem rajtam múlik a dolog...


Az első válaszoló írta, hogy csak köszönjek neki. Ez sem olyan egyszerű, mégis hogyan, menet közben látom a folyosón és köszönök neki? Észre sem vesz.

2011. márc. 29. 19:28
 5/12 anonim válasza:
Szerintem nem kéne rögtön oda menni hozzá és rá akaszkodni. Ő is ember és valszleg ugyanannyira parázna. Nekem is köszönt már vad idegen a suliba és én nem néztem hülyének sőt aranyosnak tartottam. Ha meg kinevet akkor nem lenne túl jó kapcsolat úgyse. Talán próbálj néha a közelében leállni és csinálni valamit pl: rámosolyogni és ha vissza mosolyog köszönj oda.
2011. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemeztek, vagy tudja hogy élsz, akkor azt az okos technikát nyugodtan alkalmazd szerintem, amit az első válaszoló írt. Én is gimis lány vagyok és nem tartom magam maradinak, se csúnyának, mert nem nagyképűségből de mi a giminkben az " elit" csajok közé tartozunk.És nem értem, hogy a mai fiúk miért nem kpesek kezdeményezni, mert egy lánynak szerintem ez sokkal nehezebb. Szerintem kezdeményezz, a lány biztosan áhítattal vár a lovagjára ;-D. Bárcsak az én lovagom is bátor lenne és eljöne értem :) !
2011. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallod-e te gyerek, milyen iskolába jársz te, hogy akkor tömeg van?:O
2011. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"És nem értem, hogy a mai fiúk miért nem kpesek kezdeményezni, mert egy lánynak szerintem ez sokkal nehezebb."

Hát mert például a legtöbb csaj v kiröhögi v elküldi melegebb éghajlatra meg még bunkók is többnyire

2011. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Leginkább azért "nehéz" ez, mert az esetek többségében az a vége a dolognak, hogy a barátnők előtt menőnek látszani akaró lány elküld a francba - mondván ő ezt nyugodtan megteheti, úgy sem számít -, aztán jól láthatóan kiröhög a barátnőivel együtt.


Ha nekem is csak ez lenne a feladatom, lehet, hogy én sem érteném, miért nem képes már lépni valamit a másik fél.

2011. márc. 29. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Az is egy jó taktika, hogy összetéveszted valakivel: Úgy mész oda hozzá, mintha ismernéd. Én sikerrel alkalmaztam ezt tök idegen csajoknál a strandon akik tetszettek:


-Sziiia Zsófi!!

-Szia. Ismerjük egymást?

-Igen, a bátyáddal együtt jártam úszni (kamuzok és még sportosnak is tűnök)

-De nem Zsófinak hívnak

-Hát?

-Kiss Eszter

-Engem meg XY-nak (most már a nevét is megtudtam hehe)

-Úgy látszik tévedtem - de ha már itt vagyok nincs kedved elnyelni velem valamit? (most a fagyira gondoltam ha másnak nem ez jutott volna az eszébe)

...

és lehet folytatni.


Valami ilyesmi taktikát kéne itt is alkalmazni.

2011. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!