Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy előnytelen külsejű (nem...

Egy előnytelen külsejű (nem olyan szép, kövér, igénytelen) fiúhoz/lányhoz is odamentek beszélgetni, ismerkedni? (suliban, munkahelyen, szórakozóhelyen? )

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Beszélgetni általában bárkivel beszélgetek, kivéve ha nagyon nagyon unszimpatikus az illető valamiért. De szerelem bárkivel kialakulhat. Nekem volt olyan párom aki kopasz, nagydarab, kövér. Nem a kinézete fogott meg:)
2010. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát attol függ hogy hogyan igényteleeen.. Ha szakadt ruha meg büdi mitom én akk nem. De amugy mindenkihez odaszoktam menni föleg az iylen magányos kismadarakhoz életvidámságot önteni beléjük :D:D:D:D
2010. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

nemértem ezt

miért ne?ahhoz megyek aki szimpi

nem érdekel hogy kövér csúnya stb.

a szép menő emberek általában beképzeltek és ez alapból utálom.

2010. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én odamennék,a jó külsejű emberek általában beképzeltek.
2010. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, bár az igénytelenség kicsit elüt a másik kettőtől. De alapvetően igen, persze, lehet, hogy tök jó fej!
2010. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Engem az intelligencia, műveltség, humorérzék, talpraesettség, tehetség, életszeretet stb vonz. Attól, hogy valaki nem olyan szép mások szemében, vagy kövér, én még tarthatom vonzónak, mások véleménye nagy ívben nem érdekel. Nem az ő partnerük/barátjuk, hanem az enyém. Ne gondoljatok szerénytelennek, de olyan nő vagyok, akit szépnek tartanak. Ez nem érdem, pusztán genetika. Anno nekem sem volt könnyű ismerkedni - már nem aktuális, mert férjnél vagyok - mert kevés normális pasi mert közeledni hozzám. Volt olyan, aki azt hitte, csak szórakozom vele, amikor megszólítottam. Az igénytelenség más tészta. Egy ápolatlan, ízléstelenül (ez nem pénzkérdés) öltöző ember agyilag sem lehet túl igényes.
2010. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek.
2010. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A nem olyan szép vagy kövér az miért járna együtt az igénytelennel? Egy igénytelen emberhez lehet hogy nem olyan szívesen, de az hogy nem olyan szép vagy kövér az nem kizáró ok, pláne a beszélgetéshez nem.
2010. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Én beszélgetni,bárkivel beszélgetek aki jofej. Mondjuk a kövér emberekre én azért mondom hogy igénytelen,mert nem adnak a saját külsejükre,magukkal szemben mindig van valami kifogásuk ,miért nem fogynak le.Szerintem ez igénytelenség . Én is kövér voltam,tudom milyen. és szánalmas ahogy éveken keresztül mindig ráfogtam valamire (hajlam,erős csontozat,stb) Pedig valojában tudtam hogy nem igy van. Ha valaki betegség miatt kövér ( pajzsmirigyprobléma-erre ugyanugy lehet gyogyszert szedni,csak könyebb ráfogni hogy ezért nem fogy le) ,az ritka. Szóval szeirntem kövérség=igénytelenség és itt most nem 5 kg feleslegről beszélek hanem 10-20-25 ne adj isten több.Beszélgetni beszélgetek velük,vannak kövér barátnőim akiket mindennél jobban szeretek és mielőtt megköveztek ők is igazat adtak nekem,hogy valamiylen szinten a kövérség párhuzamos az igénytelenséggel.
2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mindenkinek a saját dolga, a magánügye, hogy miért mennyit áldoz be. Az igényesség nem ez, hanem az ápoltság, jól öltözöttség, viselkedés, beszédmód, stb. - egy kövér ember is lehet igényes.

Én meg tudom érteni azt, aki ha egyébként egészséges, és energikus, nincsenek panaszai, úgy dönt, hogy nem akarja sanyargatni magát, éhesen dolgozni, vagy kemény munka után este visszafogni magát, a napi teendők után még tornázni menni, stb. stb. Még mindig hitelesebb és talán kiegyensúlyozottabb ember, aki azt mondja, hogy "én elfogadom magam így" mint aki állandóan "hétfőtől" fogyókúrázik és persze ugyanúgy kövér marad. Szintén elismerésem azoknak, akiknek sikerül lefogyni, de ezt tekintsék egyéni dicsőségüknek és ne nézzék le azokat, akiknek nem sikerül.

2010. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!