Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy előnytelen külsejű (nem...

Egy előnytelen külsejű (nem olyan szép, kövér, igénytelen) fiúhoz/lányhoz is odamentek beszélgetni, ismerkedni? (suliban, munkahelyen, szórakozóhelyen? )

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Megint olyan válaszok, ami a valóságban teljesen másként működik. Nem vagyok igénytelen, sőt aránylag még márkás holmikba is járok, ha éppen tudom akkor megveszem azt ami tetszik. De velem olyan még nem fordult elő, hogy akárhol lettem volna odajött volna valaki is beszélgetni. Annál többször volt viszont hogy kiröhögtek hogy fúúú nézd már milyen feje van, hogy néz ki stb.stb. Sőt, ezt a mai napig tapasztalom, az utcán megyek és a szembejövő már látom h majdnem megszakad a röhögéstől, és amikor elhalad mellettem hallom ahogy mondja a társának hogy "láttad milyen feje volt"?! Szóval nem tudom, én nem hiszek ebben a csak a belső számít meg hasonló baromságokban. Azért nem, mert én tapasztalom hogy nem így működik a dolog. Biztosan számít a belső, de mégis sok embert aláznak és ugyanúgy eggyütt van a partnerével mert szereti. Biztosan nem alázhatnékos fétise van. Én, mint nagyon ronda férfi, tanúsíthatom hogy a magamfajta emberek találták ki azt hogy a külső nem számít. Csak az számít. Teljesen mindegy milyen vagy belül, egy ember mindig a vizualitás alapján dönt. Te sem mész oda senkihez egy Disco-ban beszélgetni egy olyanhoz, aki egy szánalomra méltó ronda ember, csak azért mert jó a lelke. Elmész egy szórakozóhelyre, te is a helyes pasikon, jó csajokon kapod fel a fejed. Nem pedig az ő belső értékein. Szóval nekem mondhatja akárki hogy nem számít a külső én valahogy nem hiszem el. Sőt, ronda vagyok, mégis a jó csajokat nézem meg az utcán és ő velük "álmodozom". Nem a jó lelkű lányon aki szembejött velem az utcán.
2010. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

én csak az ilyen emberekkel lógtam,mert engem azért néztek ki mert punkosan öltöztem,őket meg azért,mert befordulósok,csúnyácskák,dagik voltak..hát mi így összefogtunk "elvontak" és senki nem maradt bandán kívül,csak aki nem dohányzott.. :P na jó,azért a nem dohányzókkal is szivesebben beszélgettem,mint az osztály cicababájával,vagy az osztály bradpittével..

de az emberek rosszindulatú szemetek,akik még a csövest sem veszik emberszámba,miközben lehet nem is tehet a sorsáról..tehát az előző hosszú kommentelőnek igaza van..

2010. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

tegnap 19:34-esnek tökéletesen igaza van!


Az itteni válaszok nem valósak, legalábbis a többsége!


Én ugyan nem vagyok ronda sem igénytelen, de nagyon ritka az amikor hozzám valaki csak úgy odajön beszélgetni. A stílusom valahol a hc punk (nem vörös punk!) és a skin határán mozog (csakis zeneileg értem és zeneileg nem sok a különbség), és ez elég sok embert elriaszt. Na őket sem a "hűdeértékes" lelkem érdekli.

Süket duma a válaszok 90%-a. Kinézet alapján döntünk. Igénytelenségtől függetlenül! Valakire nem cuppantok rá csak azért mert kivakszolja magát de bűnronda. Ahogy egy jó kinézetű embert sem utasítottok vissza csak azért mert épp melóból jön haza és van egy olajfolt a melósgatyáján.


Csak azt nem tudom amagatoknak miért kell hazudni

2010. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Süket duma a válaszok 90%-a."


Más szerint meg lehet hogy a tiéd az... Nem értem miért nem lehet minősítés, beszólogatás nélkül írni. Ha szerinted süket duma, akkor miért írsz ide? A te válaszod is az lenne?

2010. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves, kb. 120 kilós srác vagyok. Nem tartom magam igénytelennek, sőt, szerintem kifejezetten jól öltözöm. Igaz, az arcom nem "csúnya", legalábbis nem vagyok brutálisan ronda. :D Jelentem, hozzám is odajönnek beszélgetni, nem közösít ki senki, vagy bármi ilyesmi. Szerintem a legtöbb a személyiségen és a kiálláson múlik. Aki nem mer szocializálódni, vagy képtelen rá, az mindig is a sarokban fog üldögélni egyedül egy szabadidőnadrágban és kötött pulcsiban, függetlenül a külsejétől. Persze előnytelenebb külsővel könnyebb meggyőzni magunkat, hogy minket mindenki ki fog közösíteni, és ha egy-két ember esetleg meg is teszi, akkor már teljesen össze is kell omlani egyből, mert mindenki utál, senki sem ért meg. Ha férfi vagy, légy férfi, és akkor nem vesznek semmibe. Lesznek barátaid, és a lányok is érdeklődnek majd utánad, akkor is, ha bizony nem vagy Brad Pitt. Mert hazugság az, hogy minden lány kµrva, és mindenkit csak a külső érdekel. Igen, van sok lány, akit érdekel a külső, és nem létesítene kapcsolatot egy előnytelenebb külsejű sráccal. Persze ez nem tesz valakit kµrvává, hiszen mindenkinek szíve joga eldönteni, ki tetszik neki, és ki nem. Azonban igenis sok lány van, akinél ugyanolyan jó lehetsz, mint egy sportos, vagy egy jóképű srác, és ez csak a kiállásodon, a személyiségeden múlik, azon, hogy férfi vagy-e, hogy nyújtasz-e valamit, amiért érdemes megismerni, vagy csak egy kis introvertált szerencsétlennek látszol, és nem is akarsz változtatni ezen. Légy igényes, légy férfi, légy emberileg jobb, mint a "semmirekellő" srácok, és megtalálod a barátaidat és a barátnődet is.


Az igényesség meg... hát tisztálkodj, moss hajat, moss fogat, borotválkozz. Mi a nehéz ebben? Azt hinné az ember, hogy ez a minimum.


Arról nem igazán tudok beszélni, hogy egy "csúnyácska" lányhoz hogyan viszonyulnak általában, de az én osztályomban a... hmm... "kevésbé szép" lányok bizony ugyanúgy barátkoznak a "szép" lányokkal, és a fiúkkal is ugyanúgy elvannak, mint a többi lány. Nem látom, hogy ki lennének közösítve.


Vagy lehet, hogy csak az én osztályom nagyon nyitott, és a baráti köröm is olyan, ahol az értékek számítanak? Lehet. De egy karakter, egy férfi a legnagyobb bunkó barmok között is meg tudja állni a helyét, és egy üregi nyúl még a legnyitottabb társaságból is ki tudja közösíteni magát. Csak kapjuk össze magunkat! Van egy barátom, aki nálam ezerszer előnyösebb külsejű, hallottam már jópár lánytól, hogy "jó pasi". Neki nincs barátnője, pedig a külseje, a belső értékei és a kiállása is meglenne hozzá, de nincs meg az önbizalma, bátorsága. Nekem van barátnőm és stabil kapcsolatom. Mindjárt másik barátom már tényleg kevésbé "jó pasi", de ő sem reménytelen, azaz nem lenne az, ha kiállna egy kicsit maga mellett, meg tenne is valamit azért, hogy valakivel egyáltalán ismerkedjen. De nem, ő várja, hogy kopogtasson az álomnő az ajtón. Pedig hihetetlen jó arc, és nagyon jó, tiszta szívű ember ő is. De ez van... -_-


Kapja össze magát mindenki, aki elnyomottnak érzi magát! Nem elvonulással, önpusztítással meg szubkultúrával kell lázadni, hanem normalitással! Ugyanis a normális srácoknak normális lány kell, és vice versa! Ne adjátok fel!

2010. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Ez szép és jó amit leírsz - papíron. De nem baj, egyszer majd te is felnősz.
2010. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vékony, igaz szép arcom van, de mindig voltak barátaim, sok haverom és amikor akartam, akkor barátom is, most eljegyzés előtt állunk. Nagyon sok múlik a viselkedésen, a műveltségen és a belsőn is. És lehet hogy kedves 66%-os nem hiszed el, de így van, elmúltam 12 éves, hogy itt fényezgessem magam idegenek előtt.
2010. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ez szép és jó amit leírsz - papíron. De nem baj, egyszer majd te is felnősz."


Nézd, azt kezdesz az életeddel, amit akarsz. Talán meg kéne alázkodnom bárki előtt is? Keresztülmentem már pár dolgon életemben, és gyávasággal, meghúzódással még előbbre nem jutottam. Ha "felnőni" fásultságot, boldogtalanságot, emberileg szánalmas alakokkal szembeni megalázkodást jelenti, akkor kösz, inkább nem.

2010. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az arcom nem "csúnya", legalábbis nem vagyok brutálisan ronda


Akkor te feleslegesen írtad le a hosszú sorokat, ugyanis nem tudod miről van szó. Ha ronda lennél, akkor tudnád hogy hogyan működik ez az egész. Tankönyv mesét én is tudok mondani. De mint már mondtam, ez mese habbal, én tudom mert tapasztalom. De ha te nem vagy ronda, az arcod nem csúnya, akkor abszolút nem értheted milyen az, amikor ismeretlenül pofán röhögnek nap mint nap az utcán. Nem azért mert igénytelen vagy, nem azért mert bunkó, nem azért mert úgy öltözködsz ahogy a másiknak nem tetszik, egyszerűen csak azért mert olyan fejed van hogy csak szánni meg kiröhögni lehet.

2010. febr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!