Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tetszem senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy még soha nem láttam fiún hogy tetszettem volna neki, nem is mondták nekem hogy tetszenék valakinek, nem érdekeltem senkit. És csak hallgatom néha a 13 évesek siránkozásait, hogy miért csak olyan fiúknak jövök be, akik nekem nem? Hát én meg senkinek se jövök be.

Nem vagyok csúnya, inkább olyan átlagos, az alkatom is az. Viszont elég csendes vagyok nagy társaságban, jól tanulok, okosnak tartanak.

16/L


2011. márc. 18. 20:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

20:17-es és kérdező:

küldjetek privit!!! :)

(egy próbát megér) :)

2011. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia:) En 21F vagyok es az elso baratnom 20 evesen volt,azelott en is hasonloan ereztem,a masodik es harmadik baratnom 2 hetnek ra :D es azota eleg sok egyejszakas lannyal jottem ossze...most viszont szeretnek letelepedni egy fiatalabbal hoszabb idore:)szoval nyugi,elmulik tenyleg,csak egy kis valtozas kell
2011. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hidd el, rengetegen vannak így mint te. Sőt, úgy ahogy írtad, az is elégedetlen magával aki ugyan tetszik egyeseknek, de pl nem a többségnek. Ez sajnos manapság teljesen "természetes". Persze csak idéző jelben természetes...

igazából figyelhetnénk annyira egymásra, hogy elmondjuk: valószínűleg nem te vagy a legszebb, de ettől még egy szerethető, értékes ember vagy, és nyugodtan viselkedj is úgy! :)


Tehát fel a fejjel! Főleg ha nincsen semmi szembetűnő hibád, pl nem vagy elhízva, ilyesmi, semmin nincs mit aggódnod. Lehet, hogy a kinézeted átlagos, de te is írtad, hogy van amiben jó vagy... akkor?

Attól még, hogy mások rosszul ítélnek meg, és nem mindig látják benned azt, amilyen igazából vagy, te még ne becsüld le magad! Ők tévednek, nem te. Addig is foglald el magad valami értelmessel, a többi meg majd jön.


Remélem sikerült meggyőzzelek, hogy nem reménytelen a helyzet. Ha gondolod írd meg merre laksz :)


16/f

2011. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. márc. 18. 21:02
 15/26 anonim ***** válasza:

17/f

Küldj priviben képet. Megállapítom, hogy milyen vagy :).

192 cm

Barna haj, szem.

2011. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

Hello! Én is azt tudom mondani, hogy vegyél vmi csini és/vagy szexi ruhákat és ahová csak mész FLÖRTÖLJ!!! Élvezd ha megnéznek, szemezz, mosolyogj stb! Lássák rajtad, hogy magabiztos vagy! Lehet, hogy azért nem vettek eddig észre, mert magadban sem voltál biztos. Én fiú vagyok és szerinted egy fiú 2 lány közül elsőre melyikre fog felfigyelni? Aki visszahúzódó, csendes (ezzel sincs baj!) vagy arra aki csinosan öltözik, határozott a megjelenése, ami azt sugallja: "Idenézz, micsoda csaj vagyok!!!"

Tehát ha jól értem, te arra vágysz, hogy felfigyeljenek rád, talán párkapcsolatot is szeretnél, hát tegyél érte! És legfőképpen bízz magadban, hogy sikerülni fog, mert ha nem bízol magadban sem, veszett ügy az egész.

Szerintem semmi baj nincs veled, ha tudnád mennyi fiú szeretne olyan lányt mint TE, akinek értelemben is van vmi, nem csak "anyósülésre, mutogatni való"!

Ja igen, és ha flörtölsz ne félj! Mindig csak keveset engedj a fiúnak, ne érezze azt, hogy ha már 1X próbálkozott akkor azonnal bármit megkaphat.

Ezt gondolom nem kell mondani, hogy legyél igényes, ápolt, jó illatú. Szia

2011. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy hosszútávon megoldás, ha szexis ruhákat veszel fel stb... Ha eddig nem vettél, akkor valószínű az nem "Te" lennél. És akkor lehet, hogy lesz pasid, de semmivel sem leszel boldogabb. Olyan pasikkal leszel együtt, akik csak kihasználnak, és nem a benned lévő értékekért vannak veled. Nem hosszútávú megoldás...

Járj nyitott szemmel. Légy barátságos.

A kevésbé bulizós fiúk ilyen lányt keresnek... Ne változz meg senki kedvéért, vagy azért, mert úgy érzed, senkinek sem tetszel. Sok fiú lenne boldog egy ilyen lánnyal...

2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem konkrétan azt akarom, hogy felfigyeljenek rám, népszerű legyek, csak kicsit elkeserít hogy eddig még senkinek sem akadt meg rajtam a szeme, legyen akár ismerős, akár ismeretlen (főleg az első körből).

Akik privit kérnek, azoknak bocsi, de nem szeretnék képet küldeni, nem ezért tettem fel ezt a kérdést.

2011. márc. 19. 16:31
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha nem küldesz képet akkor mi értelme van ennek a kérdésnek? :D Mi adtunk volna egy kis önbizalmat.

Azt tudom ajánlani, hogy sportolj ha nem tetszel magadnak.

2011. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok azzal önbizalmat szerezni, hogy ismeretleneknek küldözgetem el a képem. Egyébként meg honnan veszed hogy nincs önbizalmam? Nem is ez volt a kérdés, és amúgy meg sportolok és viszonylag elégedett vagyok magammal.
2011. márc. 19. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!