Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem tetszem senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még nem udvarolt nekem senki. Mondták már, hogy szép vagyok, de az ellenkezőjét úgysem mondanák meg igaz? Lehet, hogy a stílusommal van gond? Nem vagyok olyan mindig feketében járó rocker, se rózsaszín barbilány, elég visszafogottan öltözködöm, bár talán kissé alternatívan. Lehet, hogy túl komoly vagyok, általában a nálam idősebbekkel jövök ki. Változik majd a helyzet?

(kicsit szégyellem magam, hogy itt kérdezek ilyesmit) ...


2008. szept. 11. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj , ha van egyéniséged, és nem állsz be a többi ember után a sorba.Nekem pl.:nem tetszenek sem a fekete rockerlányok,sem a hegesztő-szemüveges cicababák.

Talán a korod belieket nem tartod elég komolynak,de szerintem 18 éves korában is lehet egy srác komoly és értelmes.Lehet,hogy nem jó helyen keresgélsz.

2008. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen majd biztosan fog változni.

"Lehet, hogy túl komoly vagyok" ha kis ribancnak látszana attól jobb lenne? NEM, inkább maradjon olyan amilyen,fogadják el ilyennek és kész. inkább azzal van a baj hogy beakar már illeszkedni legyen valaki melletem,mert a többiek mellet is van valaki tendenciába?

[gondolom ezért emliti a stilust,így akar valahova tartozni]. miért szégyelkezik? valami önbecsülési problémja van?

2008. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi baj veled:)annyira jó hogy élnek még iylen emberek a földön..amúgy a pasik szerintem tól nagy kihívásnak tatanak téged meghódítani...komolynak, kinélző lány,húú aki valószínűleg ojos is,háát eez úgyis elutasítana,na megyek inkább teszem a szépet annak a miniszoknyás rövidtopos szőke cicababának,ő biztos nemküld el..meg a hülye szövegemmel simán leveszema lábáról..szóval nyugi.várj ,míg eljön az a pasi,aki tud értékelni,és mer meghódítani!és egyáltalán nem ciki tényleg!te szerintem egy nagyon értékes ember vagy:)sok sikert a továbbiakban:)puszi:)
2008. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, ha azt mondták, hogy szép vagy, akkor biztosan őszintén mondták. Főleg, ha magától mondta valaki, és nem Te kérdeztél rá, hogy "szerinted szép vagyok?" :) Ugyanis ha ronda lennél, lehet, hogy nem mondanák azt, hogy "ronda vagy", de akkor szemérmesen hallgatnának :D

Az szerintem csak jó, ha van saját stílusod, ahhoz ragaszkodj! Azt vedd fel, amiben jól érzed magad, amiben ÖNMAGAD vagy! Abban az ügyben tudok nyilatkozni, hogy az, ha rocker/gót lennél, NEM növelné önmagában az esélyeidet a hasonló stílusú pasiknál. Sokszor van olyan, hogy ilyen pasi átlagos kinézetű vagy alter csajjal jár, sőt lyat is látta, hogy kifejezetten divatkedvelő lánnyal.

Túl komoly vagy, ennek nem kell megváltoznia. Bár az való igaz, hogy sok intelligens srácot is zavar, ha a lány is olyan intelligens, mint ő, vagy akár intelligensebb. A kifejezetten nem intelligens fickók meg nagyon bátrak tudnak lenni az e tekintetben felettük álló csajoknál... De van sok intellignes srác, akinek fontos az is, hogy a társa szellemi társ legyen. Ez nincs korhoz kötve, beszélgettem én már nagyob intelligens 16 éves sráccal is.

NE akarj megváltozni!

Üdvözöl egy huszonéves "feketében járó" gótcsajszi! :D:D:D

2008. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vegyél fel msnen és megdumáljuk

weraztox@hotmail.com

2008. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat. Megpróbálok türelmes lenni, de sajnos ez megy nekem legnehezebben!

Az utolsó commentelőnek csak annyit, hogy hát ennyire elkeseredett még nem vagyok, de aranyos próbálkozás :)

2008. szept. 11. 21:02
 7/7 anonim válasza:

Szia!

látom majd' egy éve nem írt senki, de azért megpróbálom...

teljesen átérzem, hogy mire gondolsz, én is ebben a cipőben járok.17 éves vagyok és nem volt még egy komoly kapcsolatom sem.egy ideig cikinek éreztem ezt, nem nagyon beszéltem róla, de most már "büszke" vagyok magamra, hogy nem tartozok csinibabák közé.az eddigi válaszokat meg én is köszönöm, nekem is sokat segítettek!:)

2009. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!