Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ahogy nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ahogy nem tetszem senkinek? A soványság miatt?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, mindent megteszek hogy kifogástalan legyen a külsőm és senkinek sem tetszem. egyetlen "hibám" van hogy elég sovány vagyok (43kg) de hát kit zavar ez?
2010. júl. 4. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl sokat foglalkozol a külsőddel. Ápolgasd a belsőt is..a kettő együtt: harmónia.
2010. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Inkább légy egy kicsit túlsúlyos, mint anorexiás.
2010. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

a soványság nem hiszem, hogy akadály. én 47 kiló vagyok, több egy kicsit, mint te, de nincs gondom a férfiakkal. küldj magadról egy képet meg írj magadról pár sort emailban (fodrászra, kozmetikusra, ruhára mennyit költesz, hova jársz) és ha tudok, segítek. sajnos a mai világban - hiába mondják, hogy belső értékek számítanak - majdnem minden a külső


21L

2010. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább az a baj, hogy "vak" vagy, nem veszed észre, hogyha valakinek tetszel. az előző barátnőm ilyen volt, azt hitte, hogy senkinek sem tetszik, aztán közben csak nem tűnt föl neki, ha valaki odavolt érte.

szóval járj nyitott szemmel, és sztem nem ciki odamenni fiúhoz, szóval általában jól sül el.

persze ne ugy menj, hogy szia, de jól nézel ki

találj ki vmi vicceset


hajrá

2010. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
de mutass magadról egy képet, és értékeljük :)
2010. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Engem abszolut nem zavar(na), annak ellenére sem, hogy én nem vagyok vékony. Szívesen ismerkednék veled. Ha van hozzá kedved, akkor küldj üzenetet privátba.


F21

2010. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
hááát. a soványság nem csak h nem igazán néz ki jól, de nem is egészséges. nem a tökéletesség a lényeg, törekedj a harmóniára! ha elégedett vagy magaddal és belülről is szép vagy az kívülről is meg fog látszani. (és rohadtul nem számít mennyit költesz fodrászra és kozmetikusra.. én pl egy fillért se, s mégis akadnak hódolóim...és barátom is van)
2010. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
képet!!!!!
2010. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Láttam ma egy gyönyörűszép lányt a városban aki nagyon vékony volt. Igaz nagyon formás is, és szép nagy mellei voltak!!! A szerelése pedig eszméletlenül csajos és szexi volt.

Sok csaj azt gondolja hogy vékony lesz és akkor minden oké, pedig nem!


A nőkön ami szép és formás az mind zsírszövet! A zsirszövetnek viszont kell egy szépen kidolgozott izmos alap!!!


A lányom 12 éves és ő 42 kiló! Vékony a testalkata és átlag magasságú. Te kb 155-160, vagy annál alacsonyabb lehetsz ha az alakoddal minden rendben!


Amúgy meg az arc sem mindegy! Ja és láttam még egy 175 magas gyönyörű arcú nagymellű hosszúcombú fiatal 24 körüli lányt is a zebránál, aki kb 70-75 kiló lehetett, és mindene a helyén volt!


A súly nem jelent semmit önmagában, az izom szövet pedig nehezebb a zsírnál, viszont valamiért úgy érzem, hogy a te 43 kilód eléggé kevéske!


Ha írsz privátot, akkor esetleg meg tudnám mondani képről, hogy milyennek talállak. Állítólag jó az ízlésem. :)


Látatlanban nehéz bármit is mondani, de a lényes a sport a mozgás és az anatómiai alak kiformálása!

2010. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
00:54 pedofil spotted
2010. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!