Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ahogy nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ahogy nem tetszem senkinek? A soványság miatt?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, mindent megteszek hogy kifogástalan legyen a külsőm és senkinek sem tetszem. egyetlen "hibám" van hogy elég sovány vagyok (43kg) de hát kit zavar ez?
2010. júl. 4. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mindent megteszek, hogy kifogástalan legyen a külsőm. Minden nő megteszi, de azért elég szarul hangzik, ha soványnak tart mindenki akkor lehet, hogy az is vagy és mellette meg anorexiás ami nem vicc. Minden esetre ha anyád azt mondja hogy egyél, mert ez nem normális akkor egyél bakki, mert hiába teszel meg mindent a külsődért egy kopasz nő nem tetszik senkinek. (anorexiában a csökkent zsírszövet miatt változik számos anyag raktározása-> kihullik a haj is pl, megkopaszodsz, akkor bszhtd... (jó ez kicsit gonosz,ilyennel ilyesztgetni, de jobb ha tudod előre, mint ha akkor derül ki amikor a paróka és a pszichiáter a megoldás.

Amúgy semmi értelme a kérdésnek kép nélkül, mivel nem tudjuk, hogy önértékelési zavarod van e. Mondjuk én se tenné fel ide képet. Max fej nélkül.

2010. júl. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

07-05 00:56


Kretén spotted!

2010. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek: ami azt illeti anorexiás vagyok, csak ezt így nem akartam mondani mert utálom. már megjártam a pszichiátert is meg mindent:/ nincs sok hajam, de azért nem vagyok kopasz!:) ja és am 165 cm vagyok.képet nem merek feltölteni bocs.
2010. júl. 20. 22:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát ez rosszul hangzik. Hallgass a pszichiáterre, csak jót akar. Legyél erős és meg fog oldódni. Kitartás. A legfőbb: EGYÉL!!!!

Sok sok csokitortát. Vagy amit csak tudsz. Hidd el. Felszedsz egy kicsit akkor döglani fognak a pasik érted!

Kitartás!

utolsó előtti

2010. júl. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

07-20 22:28


Megnézhetnélek képen? Ha írsz privátot, megnézhetjük egymást iwiw-en. Kíváncsi vagyok mennyire problémás a külsőd, talán tudok pár jó észrevételt tenni ami segít.

2010. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!