Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SENKINEK SEM TETSZEM?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SENKINEK SEM TETSZEM?

Figyelt kérdés
17éves vagyok sosem volt barátom nem is csókoloztam még .nem vagyok vékony kövér vagyok. tényleg senkinek sem tetszem?!!
2010. ápr. 3. 21:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
próbálj előnyösen öltözni és ne legyél közönséges.
2010. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
ezen tudsz változtatni csak idő kérdése... volt csaj akit mikor ismertem akk nagyon csunya volt meg kicsit tulsulyos most meg...ááá ránézek feláll a farkam...:D
2010. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%
randa vagy. ennyi.
2010. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2010. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
én nem vagyok közönséges. fogyokurázok de nem sikerül lemmeni azoknak a kilóknak.
2010. ápr. 3. 21:15
 6/29 anonim ***** válasza:
küldj képet, akkor megmondom
2010. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
héééj én se voltam 1 szépség... csupán 30 kilót dobtam le... (most 178/65 vagyok) állandóan bántottak... mostmeg a volt osztálytársaim jönnek oda h "szia! meghívhatlak vmire?" mindez azért mert nem ismernek meg... és mikor szóba jön h mennyit bántottak a Shrek macskás nézés kerül elő meg h kellene a számom... tehát ezen a helyzeten csak TE tudsz változtatni kedves kérdező...
2010. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
te hogy tudtál ennyit fogyni ?mi csináltál.
2010. ápr. 3. 21:19
 9/29 anonim ***** válasza:
én ekkor 14 éves vtam. ekkor sokat változott a testem és hirtelen nőttem is. am 2 hetes diétát tartottam be és akaraterő kell hozzá de az nagyon. mozogni sajnos már akkor sem mozoghattam térdeim miatt :S súlyomat tartom azóta is (most vagyok 21). azóta nem fogyóztam és ugyanúgy eszek mint ezelőtt.
2010. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ez kövérség nem akadály hidd el nekem. Annak örülj, hogy egészséges vagy, nem pedig beteg, mozgáskorlátozott és egyebek, nem kell félned lesz neked is párod. Növeld a testmozgást, ez mindenképp előnyödre válik, de drasztikus fogyókúrába kezdeni felesleges, hidd el nekem. Én sem voltam egy vékony alkat, jó mondjuk kövér sem voltam annyira, de nem az a jelenlegi elvárt kinézet, mégis az mondta rám, hogy szép vagyok, aki után minden nő megfordul :):) Pedig azt kapna meg, akit akar. Kicsit több önbizalmat :)
2010. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!