Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SENKINEK SEM TETSZEM?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SENKINEK SEM TETSZEM?

Figyelt kérdés
17éves vagyok sosem volt barátom nem is csókoloztam még .nem vagyok vékony kövér vagyok. tényleg senkinek sem tetszem?!!
2010. ápr. 3. 21:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
nem 2 hét alatt ment le az a 30 kilóm. 2 hét alatt 9 ment le a többi meg folyamatosan úgy h észre sem vettem csak annyit h a ruháim nagyok lettek. mozogj de sztem sem jó a drasztikus fogyókúra.
2010. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
2 hetes az milyen fogyokura volt?mit tartalmazott
2010. ápr. 3. 22:03
 23/29 anonim ***** válasza:
figy 7 éve volt... sztem te sem emléxel mit ettél 7 évvel ezelőtt... ne haragudj ezért csak már nincs is meg az étrend meg neten kismillió 2 hetes "recept" van. viszont ebbe se éld bele magad mivel már írtam h ez az a kor amikor a szervezet sokat változik, hirtelen nyúltam is (ez is segített) te már nem nagyon leszel magasabb.
2010. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
próbálj molettebb fiúk társaságát keresni, biztos akad valaki!! Egyik osztálytársam nekem is dagi, de hülyén csinálja, mert sportol és utána issza a fantát, vagy colát..
2010. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
és ő fogy attol h sportol?
2010. ápr. 4. 12:29
 26/29 anonim ***** válasza:
én 16f vagyok és ahelyett hogy itt sírnék, inkább a konditeremben szoktam összeszarni magam, tudod a dógokért tenni küll
2010. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hát én most úgy fogyókúrázok, hogy evés előtt megiszok 3 pohár vizet(3x 2dl.)

Aztán eszek egy normál adagot, ha belém fér.A víz eltelit és nem fér belém annyi kaja.Ha megéhezek akkor vizet iszok aztán eszek valami "könnyűt" és csak keveset. /Csokiból, édességekből nem igazán de néha egy-egy kockát.De ez nem lényeg xD/ Én sportolok is..futás, felülés ilyeneket de azért nem halok bele ennyibe.

Sok önakarat kell hozzá, hogy ne egyek többet.És már kezd látszani a hatás.

Arról, hogy szerinted kövér vagy.. Hát csomó embert láttam,aki duci volt és volt barátja/barátnője. De szerintem több esély van arra, hogy legyen valakid, ha vékonyabb vagy. Én most 170cm/68kg vagyok, ami nem túl sok, de így sincs senkim..szal nem csak a külső számít.Személyiség.


14/L

2010. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
és eddig mennyit fogytál milyen gyakran futsz hány percet?még mit sportolsz?
2010. ápr. 11. 14:03
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát eddig 2-t de csak egy hete csinálom. Szóval akkor egész jó nem ?

Hát én igazából elmegyek futni 20 perc kb, de zenével sokkal könnyebb. Meg felülés..úgy szoktam, hogy ha miközben nézem a tv-t reklám van (3-5perces;olyan adót nézek Nat.Geo például) akkor addig csinálom a feülést ameddig nincs vége a reklámnak és akkor így nem olyan megerőltető. Mindig le kell rázni az adott terület, amit megdolgoztattál.

én amúgy sportolok, mert atlétika versenyre megyek (súlylökés,kislabdadobás) meg kézilabdázok. De ez sem túl megerőltető.

nézz utána a neten, hogy melyik testrészedet akarod különösen megdolgoztatni és akkor írd be, hogy annak formálása. Jó gyakorlatok vannak, csak meg kell őket találni.

Amúgy pozitív, hogy leakarsz fogyni. (:


14/L

2010. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!