Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogyha tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogyha tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik,de nem tudom ő mit érez velem kapcsolatban,vagy egyáltalán érez e valamit.Hogy tudnám kitapogatni ezt a dolgot úgy,hogy ne legyek tolakodó?

És mindig találkozunk a villamoson. A haverom probálkozik nála és nem tudom hogy mit csináljak.


2011. márc. 13. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert hasonló helyzetben vagyok, mintte:S bocs az offért.
2011. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
beszélj vele... ha csak agyalsz de nem cselekedsz, akkor soha semmi nem fog történni... :S
2011. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem kerül el és nem ráz le akkor elképzelhető hogy szimpatikus vagy neki, beszélgess vele ha van rá lehetőség, ha nincs akkor valami közösségi oldalon keresd meg és add barátnak, ott írhatsz neki, hogy hogy van mi van vele. ezek után ha ő is akarja majd többet is beszélgettek, a lényeg hogy ne nyomulj rá de szerintem ezzel nem lesz gond mivel ezt a kérdést is pont ezért tetted fel, sok sikert
2011. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!