Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Tetszek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, nem vagyunk beszélő viszonyban. Egyszer hallottam, hogy a lányok jó pasikat gyüjtögettek és ő felvetette a nevem pont és mikor meglátta, hogy arra jártam nagyon elpirult :D Meg egyébként is látom, hogy nagyranyitott szemekkel figyel amikor nem nézem, de nem nagyon van szemkontaktus. Számomra elég egyértelmű, hogy tetsszek neki, de az, hogy kerüli a szemkontaktust számomra azt jelenti, hogy vagy félénk vagy van barátja. Ti hogy látjátok? Tudom a legegyszerűbb az lenne ha odamennék hozzá, de egy suliba járunk és a ő kb. mindenkit ismer, szóval nem akarok nevetség tárgyává válni, ezért nem ártana biztosra mennem.
2010. dec. 3. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, kérdezd meg amikor hazafelé megy az iskolából, és nincs vele senki, csinálj úgy, mintha épp véletlen futnál vele össze. Akkor nem nevet ki senki. Neki meg tetszel. Ez úgy tűnik ebből.
2010. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el. Nekem ugyanezek a dolgok történtek, csak éppenséggel a lány vagyok én :D Ha, te vagy, akkor kész :D

De a mi történetünkben pedig a fiú elég népszerű...

2010. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma 18:04 Hát mondhatni népszerű vagyok, igen :) R betűs gimnáziumba járok, te? :)
2010. dec. 3. 18:06
 4/8 A kérdező kommentje:
És nálatok azért nincs szemkontaktus, mert kicsit félénk vagy, vagy ő nem érdeklődik? Netán is - is?
2010. dec. 3. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Basszus, azt hittem az R-re, hogy a neved..:D

De sajnos nem...:S De hogy tapasztalatot cseréljünk,szerintem privizhetnénk :D

2010. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég félénk vagyok és elég sok lányra nyomul...:D
2010. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ment a prvi :)
2010. dec. 3. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
oksiii:D
2010. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!