Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogyha tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogyha tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon terszik,de nem tudom ő mit érez velem kapcsolatban,vagy egyáltalán érez e valamit.Hogy tudnám kitapogatni ezt a dolgot úgy,hogy ne legyek tolakodó? Az értelmes válaszokat előre is kössz.
2011. márc. 10. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor vagy tolakodó ilyen helyzetben, ha nem jössz be neki. Ha bejössz neki akkor nagyon örülne annak, ha csak úgy odamennél hozzá. Sőt még akkor is, ha netán nem is annyira figyelt addig téged, de akkor odaállsz elé aranyosan, még akkor sem fog tolakodónak találni.

Szóval én mindig azt mondom és azt is csinálom, hogy ha tényleg tetszik és elérhető "távolságban" van akkor odamegyek és lesz ami lesz. Max tudtomra adja, hogy van valakije, vagy nem akar ismerkedni.. Nagy ügy. Neki nőtt az ego-ja, én meg büszke leszek magamra, hogy nem okoz problémát odamenni egy lányhoz.. Mondjuk ehhez a büszkeséghez le kell azért ülepednie annak a ténynek, hogy nem jött össze a terv.. De ennyi rizikót vállalni kell.

2011. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

"Honnan tudom, hogyha tetszek egy lánynak?"


Manapság? Bejelöl féjszbúkon és lájkol!

2011. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát onnan hogy a közeledbe van és téged néz állandoan.
2011. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az jelent valamit,ha sokszor találkozik a tekintetünk?
2011. márc. 11. 15:16
 5/9 anonim válasza:
Ez engem és érdekelne hogy mi van akkor hogyha sokszor találkozik a tekitetünk.
2011. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az, hogy sokszor talalkozik a tekintetetek, meg nem feltetlenul azt jelenti, hogy a baratnod akar lenni, csak azt, hogy akar valamit, lehet csak baratsagrol is szo... En pl jartam mar igy :P
2011. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ha sokszor találkozik a tekintetetek, akkor valószínűleg ő is sokszor néz téged...:)

mindenképpen legyen benned annyi "tartás", hogy te kezdeményezz és ne a lány! akár azzal is kezdődhet az egész, hogy "véletlenül" picit nekimész és elkezdesz fogadkozni, hogy bocsi, nem akartad, teljesen véletlen volt, majd rámosolyogsz...:) ha mosolyog és mondja, hogy semmi baj akkor az már jó!:) akár beszélgetéssel is folytatódhat...:)

vagy akár megkérhetsz egy közös havert, ha van, hogy mondja meg, hogy tetszik neked...valami ilyesmi:)

légy kreatív;)

sok szerencsét!!:D

2011. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TheAnonymus11. ***** válasza:
45%

Tipikus probléma,nagyon jó,hogy ide is feltetted.Szerintem egyáltalán ne csinálj semmit,bízd a sorsra,hogy esetleg egymásba botlanátok.

Ez az igazi szerelem.Nem az,hogy egy ismerkedőoldalon meglátod,felszeded,majd feleségül veszed.

Az igazi szerelem kiszámíthatatlan,ha tényleg akarsz tőle valamit,ne vágj közbe a sorsnak.Nem kell ehhez ő kezdeményezzen.

Ha csak ismerkedni akarsz,menj és beszélj vele,mondj viccet.Azt imádják a lányok.Nem olyen bonyolult ez!

2011. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ha sokszor találkozik a tekintetetek az nem feltétlenül jelenti azt hogy a csajod akar lenni /bár ne legyen igazam/. Én is így jártam kb 4-5 hónappal ezelőtt nézett 1 csaj elég sűrűn és még mosoylgott is na mondom odamegyek hozzá veszteni nem vesztek vele semmit odamentem és közölte hogy "ja ő nem úgy nézett és mondta hogy barátok lehetünk".
2011. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!