Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak átbasz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak átbasz?

Figyelt kérdés
az exemről van szó jártunk kb fél évet utána lett egy kis mosoly szünet de mostanába egy mással fbzünk és a végeredmény mindig az lesz h szeretem és ö is ezt írja de közbe van egy másik palija (állítólag engem szeret eddig legjobban )
2011. márc. 12. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

miért nem kérdezed meg őt?

erre csak ő tud választ adni és ha meg ugy van h szeret még mindig akk kezdjétek előről vagy folytassátok ahol abbahagytátok :)

2011. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
folytatnám meg minden de ez rajta is múlik de folyton azt érzem h átbasz de amikor rákérdezek akkor mintha be vágná a durcit és mindig azt mondja h őszintén játszik (volt egy két dolog amibe be bukot am én 16 vok ö meg 14
2011. márc. 12. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, persze, jöjjetek össze, aztán ne csodálkozz, ha utána majd másik pasinak írogatja facebookon, hogy szereti.


A billentyűzeted gyári hibás, vagy csak te nem találod rajta az írásjeleket? Tudod, amivel a mondatokat szokás tagolni, hogy értelmesek legyenek.

2011. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most komoly inkább válaszolj rendesen ne azzal baszogas ,h nem tagolom a mondatot. xD
2011. márc. 12. 08:24
 5/10 A kérdező kommentje:
am meg jogos
2011. márc. 12. 08:25
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdésből+válaszból arra következtetek h te fiu vagy...

Nos nem lehet tudni mennyire őszinte...ezt te tudhatod a legjobban.Ha viszont van egy másik palija a lánynak és őt csalja akkor minden bizonynal téged is fog.

2011. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TOMAtm ***** válasza:
teis futtas más csajokat a háttérben,és mond meg neki ha rákérdez ill. tömd amig hagyja magát.16évesen még nem hiszem h ő lenne a nagy nagy Ő az éeltedben.neis gondolj rá igy.
2011. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már tervbe van a az új pina de nekem akkor is a régi kell első sorba
2011. márc. 12. 08:46
 9/10 JulesM111 ***** válasza:

Átqr, mint atom. Hülyep_cs_tizennégyévestől mit vársz kisp_cs_s 16-ként? Már bocsánat, de nagyon bolond vagy, ha hagyod hogy ezt tegye veled a csaj.

Ne tökölj vele fb-n, menj át hozzá, dugd meg párszor, érzelmeket háttérbe, élvezeteket előre, másik kanját meg szard le.

2011. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt lájkolom xd
2011. márc. 12. 10:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!