Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szemét vagyok? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon tetszek egy srácnak,ő is nagyon tetszett nekem,de lenyíratta a haját,és így nem tetszik..

Nem áll jól neki..

Hülyéskedtünk,hogy összejövünk stb,csak így poénkodtunk..

És megfordult a fejemben,hogy majd ha megnő a haja akkor talán beszélhetünk róla..

Nagy s*ggfej vagyok?Mit csináljak ? :$


2011. márc. 10. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát kapaszkodj meg: volt egy nagyon nagy szerelmem régen, tényleg odavoltam érte nagyon. Aztán kb 2 éve nullásgéppel tarra nyírta a fejét. Én meg elhűltem, hogy de csúnya így...

pedig hangsúlyozom, életem első legnagyobb szerelme volt!


25 N

2011. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég felületesnek tűnsz. Hogy ezt kinövöd-e, vagy beléd van kódolva, majd elválik. Mindenesetre ideális esteben, ha igazán tetszik/szeretsz valakit, leszar*d az ilyen apróságokat, hogy levágja a haját, vagy felszed pár kilót. Persze a mai emberek 80-as iq-jú retardáltak többségben, de én ezt nem feltételezem Rólad, szóval szerintem majd kinövöd a p*csa korszakodat.
2011. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy belé szerelmes, csak tetszik, vonzódsz hozzá a külseje miatt. Ettől még nem leszel szemét. Mindenesetre ha szerelmes lennél belé ha m,ég először ki is esne a szemed csak megszoknád egy idő után. Ez a haj kérdés nekem is gyenge pontom: D
2011. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tegnap 23:04-nek igaza van, és azoknak is, akik ugyanazt írták, amit ő.
2011. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 beetlejuice ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy szemét, akik felszínesnek ítéltek, azok meg biztosan csukott szemmel ismerkednek, és csak az emberek belső tulajdonságait veszik figyelembe...-_-" Még csak ismerkedtek, és ha ő így már nem jön be neked, akkor miért ne választhatnál 1 olyan srácot aki tényleg tetszik neked? Senki nem kötelez semmire. Am nekem is nagy gyenge pontom a haj.:D
2011. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!