Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szemét vagyok? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon tetszek egy srácnak,ő is nagyon tetszett nekem,de lenyíratta a haját,és így nem tetszik..

Nem áll jól neki..

Hülyéskedtünk,hogy összejövünk stb,csak így poénkodtunk..

És megfordult a fejemben,hogy majd ha megnő a haja akkor talán beszélhetünk róla..

Nagy s*ggfej vagyok?Mit csináljak ? :$


2011. márc. 10. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ennyit befojásol a haja, akk úgy tűnik nem is igazán szeretted. De, ha ő szerelmes beléd, és nem csak tetszel neki, akk tisztáznod kéne vele a dolgot.
2011. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Szemét vagy, a külsőségekre hajtasz.

Változz meg, és fogadd el így is, ha tényleg preferálod, vagy ne szédítsd szegény srác fejét.

Különben, ha tudtad, hogy tetszel neki, feltételezem beszéltetek is, miért nem akadályoztad meg, hogy levágja a haját? Elég ha annyit mondasz neki, hogy tetszik a mostani...

2011. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szemétség, hanem az van, hogy nem szereted őt, csak a külseje érdekel.

Ha ezt megmondod neki, akkor azért próbálhattok ismerkedni... hátha mégis megtetszik közben.

2011. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Találkoztunk egyszer,és utána beszélgettünk(és a tudtom nélkül nyíratta le).

Következő talira már lenyírt hajjal jött,azt hittem kiesik a szemem...:D

2011. márc. 10. 23:08
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, te egy ELÉG NAGY s*ggfej vagy.
2011. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdező nem se.ggfej!! Nem foagadtak egymásnak örök hűséget! Ebben a fázisban még nem is igazán ismerik egymást a felek és a kinézet igenis számít.
2011. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!! Azért szemét mert érdekli a külseje? Őszintén, létezik egyáltalán olyan ember a világon akit elsőre a belső tulajdonságok fogtak meg?? Te atyaúristen.. A külső ami megfog a belső ami megtart. Ha nincs első lépés akkor nincs második se.

De ez most milyen már, nem gondolhatja meg magát? Miért ne fordulhatna elő, hogy esetleg bizonyos dolgok miatt rájön, hogy mégse kell neki a srác? Aha oké..jólvan..

A kérdezőnek meg csak annyit hogy ne járj vele, mert örökre nem marad olyan a haja:D Mondd meg neki, hogy ha nem akarsz tőle semmit se.

Amúgy viszonyításképp, én is jártam hasonlóan. Volt egy pasi akit állandóan napszemüvegben láttam, és megállapítottam, hogy nagyon jól néz ki. Ja, már amíg le nem vette a szemüveget. Akkor megértettem, miért volt rajta: hatalmas lila táskák, karikák meg mindenfélék voltak a szemei alatt. És nem csak akkor az egy alkalomkor, hanem mindig. Hát úgy valahogy mégsem volt az igazi... Na és, összedőlt a világ? Nem.

2011. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem vagy. Én is kivágnám a csajt ha leborotváltatná a fejét :D
2011. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy az...:D ha egyszer nem áll jól neki akkor ez van...:D de szerintem azért említsd meg neki hogy nemjó és akkor majd megnöveszti..:P
2011. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

én is ilyen vagyok. le akarok róla szokni...

amúgy szerintem nem gáz :)

2011. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!