Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozom egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom egy lánnyal és annyira megmagyarázhatatlan félelem tölt el ha rá gondolok. Volt már sok csajom de nála attól félek hogy csak állni fogok és nézem vagy egyből letépem a fogaimmal a ruháit! SZerintetek miért van? Nem éreztem még ilyet.23/f

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehet, mert


- nagyon régen randiztál már

- egy olyan lánnyal találkozol, aki az eddigieknél is sokkal jobban tetszik neked

- mindkét lehetőség együttvéve

2011. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert valszeg nagyon megfogott a csaj.

Ezt hívják túlfűtött szerelemnek.

2011. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki legalább 2x mielőtt találkoznál vele, így hátha nyugodtabb leszel. :)
2011. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem ne a miértre keresd a választ,hanem örülj nagyon annak,hogy valaki ilyen érzéseket kelt Benned!:D Mi is örülünk Nektek!:)

(Egyébként az erős testi vonzalomtól kezdve a szerelemig bármi lehet...de ezt csak Te tudhatod...:))

2011. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2. válaszolónak van szerintem igaza...

meg amúgy nem vagy egyedül ien téren...velem is volt már ez,és igen kínzó érzés mikor ez közterületen tör rá az emberre 20/F

2011. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!