Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány vagyok. Még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Még soha nem smároltam. Mit tegyek e félelem ellen? Tanácsot kérek. Vagy ciki?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Volt már kapcsolatom 18 éves pasival is.Még soha nem smároltam.Mindig féltem..Mielőtt a pasi "odabújna" elhatározom hogy belemegyek.De mikor ott az idő félek.És valami okkal nem engedem.Mit tegyek?lécci segítsetek:D
2009. márc. 15. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt kapcsolatod 18 éves pasival, de még nem smároltál? Az a 18 éves pasinak nem volt kapcsolat, hidd el. Mit tegyél? Ha ennyire félsz, akkor még nem vagy rá készen. Egyébként nem tudom mitől félsz. Én 18 éves múltam, amikor először csókolóztam, de nem féltem semmitől. Ott volt a srác, akihez vonzódtam, ott ültünk egymás mellett, és megtörtént. Nem lehet ezt elrontani. Ne harapd le a nyelvét, és ne legyen büdös a szád. A többi jön magától. Ezt nem lehet rosszul csinálni, majd vezet a srác. Én is hagytam, hogy az elején ő irányítson. Nyugi! És amíg ennyire félsz egy ártalmatlan csóktól, addig ne csókolozz.
2009. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "vagy ciki? :D" zárás ritka irritáló.


Mit kell ezen agyalni, ha akarsz csókolózni, hagyjad, ha nem akarsz, ne hagyjad. Bonyolult?

2009. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
koszii :D
2009. márc. 15. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb kori statisztikák szerint a csókolózás a halálozási statisztikákban sereghajtó.
2009. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
[link] néézz be ide.itt csak tinik vannak és van külön ilyen "fórum"
2009. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A ciki részére tudok válaszolni...20 éves fiú vagyok és még nem smároltam.Én nem érzem cikinek,ilyen az élet,majd csak jön aminek jönnie kell! :)
2009. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én attól féltem h elrontom...és mikor legelőször csókoloztam kb 800 ember szeme láttára tettem :D egy iskolai rendezvényen persze. háth huzos volt. de tuléltem amint látod:D mikor belevágtunk már ment minden simán mintha már évek óta tudnám h mit h kell csinálni...:D nagy volt a nyomás. ráadásul mki az osztályomból rólam beszélt, h jéé ennek meg van barátja...?-.- egyesek le tudják nézni az embert rendesen-.-" mind1 nem ez a lényeg nem kell aggódni, nem lesz semmi probléma. csak add át magad a mennyei érzésnek:) a külvilágot ott ugyis elfelejted ahogy megtörténik:)

Ne görcsölj!

Sok sikert!;)

2009. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
előző kommentelő! nem meséled el?
2009. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én is 14 vagyok,és 14évesen is csókolóztam először.

féltem előtte,elhúzódtam..Aztán ránéztem a barátomra és ő megcsókolt :D

és jött minden magától.

nem hittem el én sem,de ösztönösen jön :)

2009. márc. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

14 vok fiú.Nem smároltam én se de félek h valami rosszul sül el:D

Pl.kell ehez vmi tudás?vagy csak ösztönösen jön?:)

2009. márc. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!