Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány vagyok. Még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Még soha nem smároltam. Mit tegyek e félelem ellen? Tanácsot kérek. Vagy ciki?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Volt már kapcsolatom 18 éves pasival is.Még soha nem smároltam.Mindig féltem..Mielőtt a pasi "odabújna" elhatározom hogy belemegyek.De mikor ott az idő félek.És valami okkal nem engedem.Mit tegyek?lécci segítsetek:D
2009. márc. 15. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22:51 kommentelő vagyok. Mit meséljek el?

Am nem kell hozzá tudás. Hallottam volt 2 lány és együtt próbálták meg gyakorlásképpen xD Az nem az igazi...Át kell élni egy pasival akibe szerelmes vagy, de semmi nehéz nincs benne. Ugyhogy senki ne parázzon;)

2009. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én is elmúltam 18, mikor először csókolóztam, és be voltam pánikolva, hogy mi lesz, ha megcsókol. És látszott rajta, hogy meg akar. Valami szilveszteri buli volt. Ezért folyamatosan betömtem a számat kajával, így mikor mágis megcsókolt, egyszerű szájrapuszi volt. Utána megnyugodtam. Amúgy szerintem nem a lány dolga tudni csókolózni. Játszod a szendét, résnyire kinyitod a szádat, és hagyod, hogy megtörténjen. NIncs, mit elrontani rajta
2009. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
jujj .. nagyon koszii a valaszokat:)
2009. márc. 16. 21:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Úristen komolyan 14 évesen már "pasizol"? 14 évesen én még szorgalmasan ültem a padban,és a tanulásra koncentráltam,és nem a pasikkal foglalkoztam.Ha volt egy 18 éves "barátod" az meg aztán mindent akart,csak rendes kapcsolatot nem.Remélem érted,mit takar a "minden" szó.Kicsit elég korán kezded,de még mindig jobb,mint a mi osztálytársunk,aki már 12,5 évesen elveszítette a szüzességét.Csak ajánlani tudom,hogy inkább tanulj,mint h azzal törőd,hogy 14 évesen hogyan kell csókolózni.Egyáltalán nem ciki,akkor mit szóljon egy idősebb?Ráérsz még ezzel bőven.
2010. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tegyétek már meg kedves fogyatékosok, hogy mielőtt ugyanazt a banálisan sablonsötét kérdést felteszitek, 10 másodperc rászánással használjátok a "Keresés" funkciót, elolvasva a már készen meglévő válaszokat. Köszönjük!


(tizenéves kispicšának lenni nem mentség)

2010. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!