Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talán a sokk a félelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán a sokk a félelem vagy mit gondoltook?

Figyelt kérdés

16/F vagyok 1 hónapja van barátnőm... Eljutottunk már arra a szintre,hogy lefeküdjünk egymással de mikor odaérünk h nah jó tegyük meg, én nem ÁLLOK rá készen ... szószerint :S

Annyit tudni kell még az esetről mielőtt összejöttem a lánnyal többször megfenyegettek roszarcú alakok, hogyha lefekszem vele engem megölnek... talán ez az oka ? Avagy nem vagyo keléggé felizgulva ?


ui.: Már nem vagyok szűz több lánynal is voltam már és ott nem voltak ien problémááim kérlek segtisetek...

köszönööm :):S


2010. dec. 1. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyedben dobnám, és más csajjal elégíteném ki hajlamaimat, aki vevő.
2010. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az is benned van hoyg megfenyegettek. Bár nemtudom hoyg mi volt az okuk, de szerintem mond el a lánynak (ha lehet) hoyg azért nem megy a dolog. Am a lány ismeri azokat akik megfenyegettek? Esetleg valami ötet hogy miért tették?
2010. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tud mindenről, egyébként az ok, hogy ugy 1,5 éve a lány rosz társaságba került ... a srácok akik pedig megfenyegettek egyszerűen a lányra dühösek nem rám azért mert ők mindent fizettek neki a lány pedig úgy döntött h felhagy ezzel az élettel és velem lesz .. én csak útban vagyok akit elakarnak törölni onnan :D Persze nem ijedtem meg tőlük de mégis leblokkolok ha odakerülne a dolog :S

köszi az eddigi válaszokat :)

2010. dec. 2. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Elöző válaszoló vagyok. És hát több ötletem nincs! XD De am sok sikert :D
2010. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!