Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a baráti csókról?

Figyelt kérdés
legjobb fiú-lány barátság esetén
2011. márc. 9. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
2011. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Peston ***** válasza:
Állítólag van ilyen, és baráti szex is. De ha ez tényleg létezik, akkor mi marad a szerelemben? A csók és szex szinte a szerelem "jelképe", ha az is lehet baráti, akkor már nem sok minden marad, amivel ki lehet fejezni a szerelmet.
2011. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a pasiknál minden létezik: baráti sex, szopás, nyalás, csók..meg a többi.

de inkább csak azért mert nem találnak mást, és csak te vagy nekik, aki ki tudja elégíteni a vágyait

2011. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondta jól. Lehet ilyeneket csinálni de az már nem feltétlen barátság.
2011. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már csináltam olyat, de nagyon csúnyán tönkre tud tenni egy barátságot... :/ hiba volt, hiába volt életem legszebb egy perce... :/
2011. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

bocsi, de nem írtam oda...Fiú vagyok 17

csak azért kérdezem ,mert a "legjobb lány barátom" és közöttem nemrég csattant el az első csók..

2011. márc. 9. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor ez barátság vagy több? vagy csak baráti csók?
2011. márc. 9. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nincs olyan hogy baráti csók ez hűlyeség elvégre a barátság olyan féle mint a testvériség sőt néhánynak többet is jelent.
2011. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!