Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan csaj a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan csaj a baráti körötökben akibe beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Lehet érdekes amit most mondok de régen volt egy haveri köröm akikkel együtt lógtuk el az időt.(még diákkoromban) Volt egy lány a társulatban aki nem volt túl szép de annál szimpatikusabb. Sokáig gondolkodtam rajta hogy tudnék közeledni felé. El telt pár év és én hülye elkezdtem neki udvarolni. Aminek az lett a vége hogy elkerül inkább ne keljen velem kinlódni vagy nemtom. Most azon gondolkodom ,hogy ha évekkel ezelőtt nyomultam volna rá vajon összejöhettünk volna-e? Mostanra a lány nagyon megszépült és szerintem azért nem áll le velem mert nem vagyok egy túlzottan jóképű menő manó. Nekem régen is bejött mikor nem volt szép. Viszont az a röhej hogy ugyanolyanok vagyunk belsőleg ugyanúgy gondolkodunk és magunknak valóak vagyunk mindketten. Járt így valaki? Kilehet ilyenből jönni jól vagy 100% bukta már ne is gondolkozzak azon hogy összejöhetek vele valaha?? Mert túl sokat jár a fejemben... :(
2011. szept. 30. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz, én nem vagyok pasi, de próbálok válaszolni.

Mit jelent, hogy "nem áll le velem"? Jártatok is? Tudja konkrétan, hogy akarsz tőle valamit?


Szerintem nem mindegy, miért kerül el. Ha nyíltan megmondta, hogy nem akar tőled semmit, szerintem hagyd.


Ha nincsenek kimondva a dolgok ennyire konkrétan és van energiád foglalkozni vele, először próbálj meg barátkozni vele. Ha jól érzi magát veled, talán meglát benned valamit, ami többre is elég lehet :)

2011. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt.


SP voltam.

2011. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddigi szerelmeim, mind baráti körből voltak.

Egy lányba is beleszerettem az elmúlt évben, de aztán kihabarodtam belőle, amikor megláttam a hatalmas...



(füleit)

2011. szept. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!