Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » T mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T mit tennétek a helyemben? Hülyén érzem magam, mert két feltétel közül ez az egyik. De annyira jó ember :/

Figyelt kérdés

Nem is tudom, miért nem néztem meg eddig, hogy hány centiméter magas az a fiú, akivel levelezek. Tetszik az élete, tetszik a gondolkodásmódja, az értékrendje.


Én 165 centis lány vagyok, ő pedig - 165 centis fiú.

A külsőre vonatkozólag csak két elvárásom van: legyen 10 centivel mindenképpen magasabb, mint én, és ne legyen annyira túlsúlyos, mivel sportosan élek, de egy kis plusz is simán elmegy.

Nála az előbbi nem teljesül csak...

Most nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel...


2011. márc. 8. 23:11
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ok, nem pihentem ki magam :D
2011. márc. 9. 13:12
 32/33 anonim ***** válasza:

Nekem volt már 2m 10 magas párom is, és tényleg baromi nehéz volt az én 156 centimmel. Még ölelkezni is. mivel a melléig sem értem. Csóknál általában felkapott, mert másképp kitört volna mindkettőnk nyaka. :D Szóval tényleg nem akkora jó dolog az a nagy magasságkülönbség.

Ha meg esetleg balhéra kerül a sor, hidd el hogy nem a magasságon fog múlni hogy lesz-e gond vagy sem. Ez sokkal inkább kisugárzás kérdése. Lehet hogy egy sráccal azért nem mernek kikezdeni, mert férfias (függetlenül a magasságtól!), vagy nem kezdenek ki vele, mert látják hogy valszeg úgyse lenne partner.

2011. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megértelek, nekem is egyetlen kitételem van a külsővel kapcsolatban, az pedig a magasság. Hidd el, az én 179 cm-emmel ez elég gáz :) De nem érdekel, nem fogom kellemetlen helyzetbe hozni akivel vagyok,mert akárki akármit mond, igenis kellemetlen egy férfinek is, ha magasabb a barátnője. A férfi az erős, a domináns, pont ezért választanak a nők náluk magasabb párt.
2011. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!