Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » T mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T mit tennétek a helyemben? Hülyén érzem magam, mert két feltétel közül ez az egyik. De annyira jó ember :/

Figyelt kérdés

Nem is tudom, miért nem néztem meg eddig, hogy hány centiméter magas az a fiú, akivel levelezek. Tetszik az élete, tetszik a gondolkodásmódja, az értékrendje.


Én 165 centis lány vagyok, ő pedig - 165 centis fiú.

A külsőre vonatkozólag csak két elvárásom van: legyen 10 centivel mindenképpen magasabb, mint én, és ne legyen annyira túlsúlyos, mivel sportosan élek, de egy kis plusz is simán elmegy.

Nála az előbbi nem teljesül csak...

Most nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel...


2011. márc. 8. 23:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
én mikor összejöttem a nálam 3 évvel idősebb barátnőmmel 4 centivel magasabb volt nálam akkor 15 voltam most 18 vagyok és 11 cm-vel vagyok nála magasabb :D, lehet, hogy még most fog nőni a fiúk későn érők tudod...
2011. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok, hogy simán bevállalnátok, kétségek és töprengés nélkül?

És a fiúk is bevállalnának egy náluk 15 cm-mel magasabb lányt, minden fenntartás nélkül? Mert ez kb. ugyanaz a helyzet...


Egyébként 29 éves, tehát ez maradandó magasság.

2011. márc. 8. 23:42
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

AZ én párom alig 2 centivel magasabb nálam. Az elején engem is zavart, alacsony vagyok, nálam mindig legalább 15 centivel magasabbak szoktak lenni.

Viszont egy tündéri, édes, imádnivaló ember. és vicces, de valahogy olyan egyéniség (pedig nem az az alfahím típusú valaki), hogy amikor hozzábújok, nőnek érzem magam. Pedig még vékonyabb is nálam.

Nem ezek a fontos dolgok!

2011. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Panda Péter ***** válasza:
100%

"És a fiúk is bevállalnának egy náluk 15 cm-mel magasabb lányt, minden fenntartás nélkül? Mert ez kb. ugyanaz a helyzet..."

nem, rohadtul nem ugyanaz a helyzet. mindenképp adj neki egy esélyt, ha tényleg magadhoz közelinek érzed, ne legyél hülye.

2011. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
jó hogy nem ki milliméterezed a különbséget! Na! Most akkor kell a srác vagy nem? 1cm-en fennakadni...
2011. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Te nem is szereted azt a fiút ha ilyesmiken fennakadsz. Nevetségesen infantilis viselkedés ez.

Mit szólnál hozzá, ha én ugyan ezért nem járnék veled? Mert te hozzám túl alacsony vagy mivel azért több, mint 20 centi van köztünk és nem szeretném görnyedt háttal fogni a kezed illetve tartani sem. Na ennyi. Meg átlátni sem szeretnék a fejed fölött mindig. Aztán egy puszihoz is komolyat kéne hajolnom. Nevetséges ha ezek engem érdekelnének nem lett volna barátnőm.

2011. márc. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Oké, figy, nem láttad még a srácot élőben ugye? Majd he látod meg vele vagy eldőd, hogy hogy érzel a magasságával kapcs.

De én megmondom neked, hogy a férfiasság nem magasság függő. Én ismerek olyan 175-ön fölüli srácot akiről biztosíthatlak, hogy kevésbé mondanád, hogy férfias mint a 157 cm-es osztálytársáról. Sőt, arról a magas srácról még nehezedre is eshet megmondani, hogy fiú vagy lány, esetleg a mellek hiányára hagyazkozhatsz.

Amúgy meg meg kell vallanom, hogy volt már, hogy külsőre nem is jött be pasi, de ahogy megismertem és beleszerettem elkezdtem a külsejét is vonzónak találni. Úgyhogy szerintem amíg egészséges, addig 100% mindegy hogy néz ki, úgy is megfogod szeretni a kinezetét. Az ilyen kinézet elvek meg csak azért vannak, hogy megtörjed őket. Például én minden barátnőmnek hangoztattam, hogy gizda pasik jönnek be, de ehhez képest a barátom elég izmos (de nem túlzottan, csöppetse néz ki verőlegénynek vagy ilyesmi). A legnagyobb vicc az volt, hogy mivel ruhával rajta azt hittem azért olyan szélesek meg vastagok a ruha alatt a tagjai, mert biztos van rajta egy kis felesleg, de ez így nem igazán érdekelt. Hát mint kiderült, amit feleslegnek hittem az csupa izom XD


És amúgy én láttam már olyan párt, nem is egyet ahol csaj jó tíz centivel vagy többel magasabb volt és mégis együtt voltak.

2011. márc. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Az durva:D

Soha nem értettem ezt a felfogást, egy ember értékét nem az szabja meg, hogy hány centi, tök mindegy, hogy 165 vagy 175 vagy 190 vagy 28 ezer, mindenki akkorára nő amilyen géneket örökölt, ettől még lehet valaki egy szemét is meg egy nagyon jó fej ember, szerintem szánalmas vagy ha pusztán ez miatt nem jársz valakivel, ez olyan mintha valakinek barna a szeme és csak azért nem jársz vele, holott minden más stimmel és jól kijöttök,de csak a nők szoktak ezen a magasság dolgon fennakadni.Sok ilyen párt látni, hogy a pasi ugyan akkora, vagy alacsonyabb, kutyát nem érdekel.

Én 180 cm vagyok, és járnék magasabb lánnyal, feltéve ha jól érzem magam vele, viszont hiába nézne ki úgy a csaj mint egy topmodell ha belül üres és ilyen dolgok számítanak neki mint a magasság meg pár centi, éretlen dolognak gondolom ezt, és fel is háborodom az ilyeneken ha valaki így fog fel dolgokat.

Én miért nem csinálom ezt?Nekem miért nem számít mekkora egy lány melle?Én miért nem magasság/ mellméret/szemszín stb külsőség alapján határozom meg egy lány/ nő értékét? -mert én normális vagyok, ez a különbség:)

20f

2011. márc. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Az esélyt megadom természetesen, csak nem akarom, hogy az aggályaim befolyásolják a kimenetelét.

Mert kifejezetten férfiasnak érzem magam ilyen magasságú pasiknál, és ez kicsit sz.r érzés.

Én a magas lányoknál szeretem, ha akkora férfival van, mint ő. De egy alacsony lánynál, mint én, feszélyezve érzem magam.

Mindig is hozzátartozott (amikor szerelmes voltam) az az érzés, amit a korábbi barátaimtól kaptam. Biztonságérzetet ad. Nekem erre szükségem van. Fogalmam sincs, hogy nála ez mennyire alakulhat ki...

Az nem izgat, hogy furcsán néznek ránk, az zavar, amit már írtam, és az, hogy tartanék az állandó feszültségtől.

A nagyon magas barátaimmal folyton kikezdtek, kötözködtek más pasik, de azért ők meg tudták magukat védeni.

Az alacsonyaknál (bár még nem volt kapcsolatom velük) ugyanezt tapasztaltam. Az átlagos magasságúaknál (175-182) viszont nem nagyon volt ilyen. A környékbeli cigánybagázs is érdekes módon nem törődött velük, pedig más esetben mindig balhé volt, ha össze sikerült futni velük... Na most ők se alacsonyak, tehát kicsit félve vonulnék végig az úton.

És még egy utolsó dolog. Akivel most összejövök, attól gyereket is szeretnék majd a jövőben. És nem szeretném, ha a fiamnak ugyanazokkal kellene megküzdenie, mint neki...


Nem tudom, hogy megértitek-e az érveimet. Nekem is megvan a konkrét ideálom, és az attól eltérő férfiak nem nagyon kltenek vonzódást bennem, ennek ellenére a volt barátaim nagy része meg sem közelítette. Csak pont ebben az egyben nem kellett soha engednem, és pont ez az egy olyan fontos volt nekem...


Majd meglátjuk :)


Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 9. 05:14
 20/33 A kérdező kommentje:
Aki a kommentem előtt írt: értsétek már meg, hogy ez nem olyan külsőség, hanem egy érzés. Nem érdekelt sohasem, ha csúnya emberben találtam értéket, ugyanúgy bele tudtam szeretni. Csak ez más jellegű. Nekem ez nem szimpla külsőség.
2011. márc. 9. 05:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!