Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » T mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T mit tennétek a helyemben? Hülyén érzem magam, mert két feltétel közül ez az egyik. De annyira jó ember :/

Figyelt kérdés

Nem is tudom, miért nem néztem meg eddig, hogy hány centiméter magas az a fiú, akivel levelezek. Tetszik az élete, tetszik a gondolkodásmódja, az értékrendje.


Én 165 centis lány vagyok, ő pedig - 165 centis fiú.

A külsőre vonatkozólag csak két elvárásom van: legyen 10 centivel mindenképpen magasabb, mint én, és ne legyen annyira túlsúlyos, mivel sportosan élek, de egy kis plusz is simán elmegy.

Nála az előbbi nem teljesül csak...

Most nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel...


2011. márc. 8. 23:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Egyébként én tökéletesen megérteném, ha valaki azért nem akar kapcsolatot, mert alacsonynak talál. De ha lenézi az alacsony embereket, akkor én is őt. De én megértem mások igényeit. Ugyanis a legtöbb embernél ugyanannyit számít a külső, mint a személyiség, de ezt ti is tudjátok...
2011. márc. 9. 05:24
 22/33 anonim ***** válasza:

Igazából csak ennyit kellett volna neked írnom:

Nincs min paráznod, majd ha élőben is megismered, meglátod, hogy zavar-e a magassága, vagy nem. Most ezt így addig úgyse tudod.

Ha meg zavar, és nem jön be, akkor nincs értelme erőltetni a dolgot, mert egy olyan kapcsolat úgyse működne ahol nem tudsz teljesen őszintén vonzódni hozná minden szinten.


Nálam is ha valaki meghallja, hogy nekem nem jön be a barna szem, mindenki ki van akadva, hogy na de! Meg ez milyen már! De nem tehetek róla, hogy sose érzek olyan vonzalmat ha barna szemű srác szemébe nézek, mint ha másmilyenbe. Te se tehetsz róla ha nem vonzódsz az alacsonyabb pasikhoz. Ez nem jelenti azt, hogy ne lett volna barna szemű pasi, aki tetszett ezért meg azért, de attólmég ugyanúgy nem éreztem a vonzalmat a szemei iránt, hiába jött be amúgy. Egyébként nem kerültem olyan helyeztbe, hogy ilyen alapján döntsek, hogy összejöjjek-e valakivel vagy ne.


Amúgy meg mindenkinek aki azt hajtogatja, hogy te milyen gyerekes vagy: Gyerekes én voltam, amikor 14 évesen kijelentettem, hogy nekem márpedig nem lesz szőke, kék szemű barátom, mert én nem bukok a szőke kék szemű hercegekre, fúj. Nah ehhez képest a párom szőke és kék szemű, és egyszer nem jutott eszembe, hogy visszautasítsam, csak azért, mert én hűde elhatároztam, hogy nekem aztán nem lesz szőke kék szemű pasim...

Ha szerelmes az ember, ilyen gyerekes apróságok úgyse érdeklik, de azon, hogy mi jön be neki és mi nem, nem tud úgyse változtatni, ha kijelenti akkorse, és hazudni róla meg erőltetni nincs értelme

2011. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Én sem járnék veled kérdező mert csak 165 centi vagy, ha 170 lennél akkor jobb lenne, na milyen érzés?:D

Mostantól én is szemét leszek a nőkkel, 170cm alatt szóba sem állok velük az tuti!

Szépen próbálod kimagyarázni magad, hogy nem vagy felszínes, pedig az vagy, és ez undorító, belül üres vagy és éretlen, az ilyet nem nevezném nőnek.Szerencsére az én barátnőm olyan, hogy ha 160 centi lennék akkor is ugyan úgy szeretne, mert nem egy önző dög, azért szeret aki vagyok, akik ilyen NŐ-k mint az én barátnőm azoknak maximális tisztelet!:)

20f

2011. márc. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

1. Még jó, hogy kellemtelen érzés (mint bármilyen kritika), de túlélem. És szerintem érthető is. Van ilyen.

2. Pont az olyanokról írtam, mint amit te: azért lenézni mást, mert a külsejével olyan gondja van, amiről nem tehet. Ez nagyon nem az, amit én gondolok a témáról.

3. Azért azt légy szíves ne mondd meg, hogy mennyire értéktelen vagyok, mert ebből biztosan nem tudod ezt megtenni, csak ha bunkó akarsz lenni, tehát akkor nem én vagyok a felszínes.


De köszönöm a válaszokat, mert teljes képet akarok kapni a problémámról. Ugyanis valamerre mozdulni kell. De írtam, hogy az esélyt ugyanúgy megkapja, mint egy 175-180 centis pasi :)

2011. márc. 9. 06:25
 25/33 A kérdező kommentje:
* kellemetlen
2011. márc. 9. 06:30
 26/33 anonim ***** válasza:

Nem lenez teged amiatt csak h alacsony vagy csak probalta megertetni h milyen az a apsinak is h csak azert nem akarsz vele lenni mert alacsony. Es kepzeld el h a pasi sem tehet rola h o is csak 165 centi es te ezen vagy fennakadva. Szerintem ez epp jo magassag egy parnak. En is utalom amikor meg kell pusziljak egy 165 centis vagy alacsonyabb baratnomet a 184 cmel, olyan mintha a foldre kene lehajoljak, de ha valamelyik nagyon tetszene biztosan nem tartana vissza attol h vele legyek.


18/F

2011. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lenéz miatta, az volt a gond, hogy pont az ellenkezőjét írta a véleményemről, mint ami.

Azért ha egy nő alacsonyabb, attól még férfinak érezheted magad 100%-osan, mert a nő is teljesen nőies marad. Ez nem ugyanaz, itt nem technikai dologról van szó :D Ezért is gondolom, hogy ez ugyanaz a helyzet, mint amikor a nő 15 centivel vagy még többel magasabb a pasinál. Nem látom a különbséget. És ezzel szerintem a férfiak túlnyomó részének erősen gondja lenne... Én mégsem tartanám őket felszínesnek, mert ez ugyanúgy része a dolognak.


Ez egy dilemma, és amint látjátok, pont, hogy le akarom vetkőzni, AKAROM, csak nem megy könnyen.

2011. márc. 9. 06:54
 28/33 anonim ***** válasza:

Én elég jó vagyok pipiskedésben, ami kifejezetten hasznos 183-185 cmes barátomhoz (én 168 vagyok)

Ettől függetlenül fárasztó tud lenni folyton lábujjhegyen állni :P Ok, mondjuk a nyakába kapaszkodás besegít, meg elég könnyen megtart, de hossztávon inkább ülök az ölébe, vagy ágyon smárolunk, ott meg aztán holtmindegy a magasságkülönbség. Magasságkülönbség télleg inkább mutatóba való dolog, mert technikai megoldásában a kapcsolatnak nem túl hasznos :P

2011. márc. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

06:56 még mindig

Ergó a 15-20 cm közti magasságkülönbség csak pusztán arra jó, hogy bonyolítsa/nehezítse az egymáshoz férésünket (márpedig egy szerelmespárnak az eléggé fontos). Egyetlen hasznos oldalát abban láttam, hogy amikor belekarolva sétálok, akkor tudom a vállára hajtani a fejem. Ami amúgy annyira nem kényelmes, mivel sétálunk, és zötykölődik kicsit, de hát nah, azért jó érzés.

Egyébként meg többször majdnem elestünk, amikor lábujjhegyen random kibillentem az egyensúlyomból, ő meg dőlt velem XD szal ennyit a csodálatos magasságkülönbségről. És akkor köztünk annyira még nem is durva, van ahol van 30-40 cm is, hát nem lehet kényelmes.

2011. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nyugi, én megértem :) De ezt már leírtam kétszer. Azt is, hogy nekem eddig vagy átlagos, vagy magas barátaim voltak, tehát tudom jól, milyen az, és nekem sosem vol érv, amit írtál, egyszerűen nem jutott eszembe problémaként gondolni rá. Az az érzés (ami sokkal fontosabb), amit már próbáltam leírni, sokkal fontosabb. Még a külsejénél is.
2011. márc. 9. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!