Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem mondanám magam egy "Adonisznak", de csúnyának sem tartom magam, szóval egy átlagos pasi vagyok, testalkatommal szerintem nincs gond, 1 éve gyúrok előtte kosaraztam, szóval "strandképes" vagyok. Mégis látok az utcán dagadt, vagy vékony törpegyerekeket barátnőkkel... méghozzá nem is csúnyákkal... nekem 17 évesen még egy komolyabb kapcsolatom sem volt.. max egy-két kavarás, plusz az általános iskolai évek alatt egy pár hónapig tartó kapcsolat. barátom rengeteg van, szerencsére a barátkozással nincs gond, mégis a bulikból mindig egyedül kell hazajönnöm, és nem is az a gond hogy nem tudok csajozni, igazság szerint lehetőségem sincs... vagy épp foglaltak, vagy épp szakítás után vannak... vagy ha találok is egy lányt akivel komolyabbra lehetne fordítani a dolgot akkor úgysem lesz az egészből semmi... lehet mert gyáva vagyok, vagy mert a lányok nem tudnak rám férfiként nézni... én ezt nem tudom :\ de teljesen elvagyok már keseredve, nemtudom mihez kezdhetnék, a legtöbb barátomnak vagy komoly kapcsolata van, vagy forgatja a nőket a kezén, én pedig minidig csak hallgatom az illetők szerelmi bánatát és próbálok rajta segíteni... meguntam :\


és mit mondtam a legjobban az idegesít, hogy ismeretségemben is vannak olyanok akik úgy néznek ki mint egy ogre, mégis olyan barátnőjük van akik után nem 2ember fordul meg.... mit tudnak ők amit én nem? teljesen elvagyok keseredve konkrétan...


bocsi ha kicsit hosszú lett


2011. márc. 8. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom, mondani, amit már előbb elmondott valaki...az ogrék, diszgyökerek nem tudnak semmit. Sajnos, ha kicsit is értelmes ember vagy akkor, rágódsz az ilyesmin. Egyszóval parázol. Azok meg pont nem azt csinálják. Agyilag egy garnélarák szinjén vannak és a legtöbb csajnak sajnos ez kell, mert tudják, hogy sik hülyék, lehet velük szórakozni nem zúgnak beléjük és jó esetben a pasi sem fog a nőbe. Sok nő fél a nagy szavaktól és a szerelemtől. Ha ilyen zebrákkal vannak nem kell tartaniuk ezektől...szórakoznak, egyik jön, másik megy. Vedd lazán, ne foglalkozz a nőkkel, még nyitott szemmel se járj...ha kell jönnie akkor jönni fog. Lehet, hogy sok idő lesz, de a jóra várni kell. És ha választani lehet, hogy egy hülyep...csát rövid idő alatt vagy várni egy jóra, szerintem az utóbbi jobban megéri...Ne keresd az alkalmakat, azok úgyis megtalálnak téged!
2011. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: te is azt mondod, hogy ne keressük a szerelmet? Főleg ne görcsösen? Az utolsó előtti 22 éves srác voltam..
2011. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van az a közmondás, hogy: minél többet akarsz markolni, annál kevesebbet fogsz...Szerintem semmi értelme a görcsölésnek. Egy, hogy az meglátszik rajtad és a nők ezt nagyon hamar észreveszik, egy görcsös ember általában bizonytalan, tétova és pont ez nem kell a nőknek. Kettő: ha görcsölsz azzal csak magadnak ártasz. Lefoglalja a gondolatod a csajkeresés és egy idó után már másra sem tudsz gondolni, hogy de szerencsétlen vagy mert képtelen vagy találni egy csajt. És lassan lerombolod a saját egódat, elhiteted magaddal, hogy biztos veled van a probláma és visszatérhetsz az első ponthoz...Ez egy mókuskerék, amit könnyen el lehet kerülni és sok kellemetlenségtől óvod meg magad. Csak türelem kérdése...


22F

2011. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Lefoglalja a gondolatod a csajkeresés és egy idó után már másra sem tudsz gondolni, hogy de szerencsétlen vagy mert képtelen vagy találni egy csajt. És lassan lerombolod a saját egódat, elhiteted magaddal, hogy biztos veled van a probláma"


Huh ez annyira igaz rám, hogy az valami hihetetlen.....

2011. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mégegyszer annyi idős vagyok és én is igy vagyok,de már nem is érdekel.
2011. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!