Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem mondanám magam egy "Adonisznak", de csúnyának sem tartom magam, szóval egy átlagos pasi vagyok, testalkatommal szerintem nincs gond, 1 éve gyúrok előtte kosaraztam, szóval "strandképes" vagyok. Mégis látok az utcán dagadt, vagy vékony törpegyerekeket barátnőkkel... méghozzá nem is csúnyákkal... nekem 17 évesen még egy komolyabb kapcsolatom sem volt.. max egy-két kavarás, plusz az általános iskolai évek alatt egy pár hónapig tartó kapcsolat. barátom rengeteg van, szerencsére a barátkozással nincs gond, mégis a bulikból mindig egyedül kell hazajönnöm, és nem is az a gond hogy nem tudok csajozni, igazság szerint lehetőségem sincs... vagy épp foglaltak, vagy épp szakítás után vannak... vagy ha találok is egy lányt akivel komolyabbra lehetne fordítani a dolgot akkor úgysem lesz az egészből semmi... lehet mert gyáva vagyok, vagy mert a lányok nem tudnak rám férfiként nézni... én ezt nem tudom :\ de teljesen elvagyok már keseredve, nemtudom mihez kezdhetnék, a legtöbb barátomnak vagy komoly kapcsolata van, vagy forgatja a nőket a kezén, én pedig minidig csak hallgatom az illetők szerelmi bánatát és próbálok rajta segíteni... meguntam :\


és mit mondtam a legjobban az idegesít, hogy ismeretségemben is vannak olyanok akik úgy néznek ki mint egy ogre, mégis olyan barátnőjük van akik után nem 2ember fordul meg.... mit tudnak ők amit én nem? teljesen elvagyok keseredve konkrétan...


bocsi ha kicsit hosszú lett


2011. márc. 8. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van beszélőkéjük, és hisznek magukban.
2011. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
képet:D
2011. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz ha gondolod beszélgethetünk erről:) nekem sincs barátom és 17 éves vagyok:S
2011. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

pont azt tudják amit te nem...semmit(te a semminél többet tudsz)...én is rengeteg ilyen embert ismerek..és egyszerűen nem állom meg röhögés nélkül az amikor rájuk nézek...poén az egész...hiddel majd úgyis megfogod találni a módját...és remélem te nem az leszel akik forgatják a nőket kezükön...csak akarni kell és meglesz...sok sikert előre is...

p.s:mellesleg énis hasonló helyzetben vagyok csak én éppen lány vagyok...szval engem is idegesít a dolog...

2011. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenkit idegesít de ha ennyire akarod nem is lesz barátnőd.
2011. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na a kommentekből sikerül azért egy kis erőt meríteni, köszi! :)


szóval várjak... hát akkor megpróbálok türelmesebb lenni, és nyitott szemmel fogok járni ^^

2011. márc. 8. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Ácsi, ácsi. Az, hogy látsz olyan fiúkat az utcán akik szerinted méltatlanok egy olyan lány szerelmére, mint akinek a kezét fogja nem tükrözi a valóságot, vagyis ez igen ritka kivétel csak, az ember hajlamos az ilyet meglátni és annyira leragadni rajta, hogy nem látja utána a fától az erdőt. Tehát ezzel azt akarom mondani, hogy lehet, hogy néhány fiúnak "bejött az élet", de a többsége vagy barátnőtlen vagy hozzá hasonló "kaliberű" lánykával tengeti napjait. Az, hogy vannak kivételek teljesen normális dolog. Mindenben, mindenhol akadnak és ez így van jól.

Ha hiszed ha nem engem mindig azért hordtak le a gimiben, mert olyan lányokkal jártam, akik a többiek szerint meg sem érdemeltek engem és én csak azért voltam velük, mert őket könnyű volt megszerezni. Sok irigy, rosszmájú akiknek "nem jött be az élet"... Ráadásul én szerettem ezeket a "kategóriám alatti" lányokat! Nagyon is.

2011. márc. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

16 éves leszek,nekem sincs barátom,pedig azt mondják nagyon szép lány vagyok,jó fej,kedves stbstbstb...

Igaz sok jelentkező van,de aki nekem tetszik azzal meg nem jön össze.Én is kezdem unni,hogy lelki szemetest játszok,szeretnék már egy srácot aki szeretne és én is őt...

Nem tudom miért,de valahogy nem jön össze amikor szeretném.Én is szerencsétlennek érzem magam,elegem van,üdv a klubban :D

Mindenesetre fel a fejjel,reméljük találunk majd valakit!:))

2011. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és idősebb, de velem meg ez van: állandóan csúnya vagy tök alacsony pasik indulnak rám. Oké lehet nagyon édi meg minden, de azért vonzalom is kellene. Ja, persze én sem vagyok egy slampos disznó...valahogy jobbat érdemelnék, de mindig ilyenek találnak meg.

Lehet h ennyire rút vagyok?


szóval nem csak te vagy az egyetlen.

2011. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, hisz csak 17 éves vagy. Én egy 22 éves srác vagyok és több, mint 4 éve nincs barátnőm. Én is unom..... Eddig mindehol kerestem a szerelmet de nem találtam. Most azt tanácsolták, hogy ne erőltessem ezt a dolgot, jönni fog magától. Hát majd meglátjuk...
2011. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!