Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez? Mi történik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársammal jól összebarátkoztunk. Újonnan kezdek furcsán viselkedni. Ha más lányokkal beszélget féltékeny leszek, hiányzik ha nincs ott, egész nap rajta jár az eszem, imádok vele beszélgetni, megnyugszok ha tudom, hogy egy légtérben vagyunk, és sokszor azt kívánom bárcsak összeérne a kezünk. Viszont egy kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni.Alapból az elkötelezettséggel lehet problémám, fogalmam sincs. Viszont ez a helyzet tetszik, amikor alakulóban van a dolog. Ez eltarthatna még egy ideig, és talán utána lenne valami...Fogalmam sincs miért gondolok ilyeneket. Ha más nem akadályozná akkor is van 2 bökkenő. 1. osztálytársam, 2. alacsonyabb nálam fél fejjel. Nagyon tisztelem, és hozzá hasonló emberrel még nem találkoztam.
2011. márc. 6. 18:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Persze. Teljes mértékben megvetem, ha azt látom, hogy a lányok rohangálnak a suli "szépfiúja" után. :)
2011. márc. 6. 18:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Csajszi, tanulj meg udvaroltatni magadnak!

ne dőlj be a többi libának, meg a divatnak.

a fiuknak kelletni kell magad.

nem lepkehálóval futni a nyomukban.

Minden jót!:)

2011. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Majd ő udvarol, nehogy már én rohangáljak utána. Ha pedig esetleg nem, hát nem. (: Természetesen ez a barátságra nem vonatkozik.
2011. márc. 6. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!