Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak velem történik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak velem történik így vagy ti is kerültetek már ilyen helyzetbe? (többi lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy december elején rám írt egy közösségi oldalon egy csaj. Nekem is bejött, ezért 2 napra rá összehoztunk egy találkozót. Minden nagyon frankón alakult, fél órás telefonos csevegések, msnezés, személyes talik. Kézfogás és puszi is volt. De a csókot nem akarta még 2.tali után. 5.randi már a vidéki házukban volt. Megtörtént az első csók is. Majd hazajöttem vonattal, fellépek msn-re. Erre ott mondja el, hogy mellettem még 2 pasival randizgatok. És nem tudja ki válasszon. Ez azért necces, mert amikor ő rámírt először msnen, haveri körben volt egy alakuló kapcsolatom egy nagyon kedves, rendes lánnyal. Smsezés, telefonálás, flörtölés. De amint a másik lánnyal talizgattam nem akartam "több vasat is a tűzben tartani". Most meg már késő, mert lett egy barátja, de mégis engem szeret a lelke mélyén, csak nem mer váltani. Azzal a csajjal, akivel kezdtem a mondandómat, azután szakítottam, hogy egy osztálytársnőm jelezte, hogy mégis szeretne velem valamit, csak most érett rá meg, nem 1-2hónappal ezelőtt amikor flörtölgettünk. Nem akartam elrontani vele semmit, 2 randi után viszont azt mondta, hogy imád velem lenni, de az a gondja, h nem fogtam meg a kezét. Én mindent megpróbáltam, de nem akartam hibázni. Ma estére(szilveszter) terveztem egy giganagy partyt, ahol mindent bevallottam volna neki és sikerült volna minden. Azóta berágott rám, szal semmi se lehet köztünk sem.


Abban reménykedem, hogy 2010-ben szerencsésebb leszek lányügyekben...


Nektek mi a tapasztalatotok? Kerültetek már ilyen helyzetbe ? Vélemény ?


2009. dec. 31. 10:40
 1/9 A kérdező kommentje:
U.I.: 18/F
2009. dec. 31. 10:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe igen, ősszel megismertem egy srácot akivel elég jól kijöttünk és tetszettem neki, de közölte h egy másik lánnyal randizik, elég szarul esett...egyik este pedig a haverja nyomult és közben kiderült h csak idegesíteni akarta haverját hát ez még jobban esett:S szóval nekem se ez volt a legszerencsésebb évem pasi ügyeben:( reméljük ennél csak jobb lehet 2010:) 17/L
2009. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hasonló történt velem is, mi csak msnennél-telefonnál tartottunk mert szerintem nem mert elhívni találkozni (tényleg flörtöltünk stb..., nem csak beképzelem :) ) majd egyszer csak iwiwen felfedeztem h kapcsolatban van...ők azóta is együtt vannak, én azóta se értem :) 21/L
2009. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Először tanulj meg ragozni, utána csajozz.
2010. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nyád :D
2010. jan. 2. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
helo en nem kerultem meg szerencsere ilyen helyzetbe de ezt a ''eloszor tanuj meg ragozni'' eloszor is tanulj masreszt meg az ilyen hulye valaszolot meg is lehet szivatni pontozd le es romlik a szazaleka hogy hany szazalekban ad hasznos valaszt ezt javaslom es mignyart befejezi a beszologatast :P
2010. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a csaj azért rázott le mert nem fogtad meg a kezét ak nem akart semmit igazán... am meg ő is tehetett volna érte h megfogd.

Velem még nem volt ilyen és remélem nem is lesz, bocs, tapasztalatot nem tok mondani.

Viszont jó csajozást 2010-re!! :D

2010. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszy. :D
2010. jan. 2. 23:18
 9/9 anonim válasza:

nem akartam "több vasat is a tűzben tartani"--> alapvetően rossz elképzelés aminek az lehet a következménye, hogy rengeteg időt és energiát elpazarolsz...ne kövesd el azt a hibát, amit én...miért is ne ismerkedhetnél, randizhatnál több lánnyal is egyszerre? miféle hűség köt egy "idegenhez", akivel még nem volt csók se szex. Azok után kell hűségesnek lenni.


Sokat segítene ha felnéznél erre az oldalra, esetleg csatlakoznál:

[link]


Jellemzői:

Célunk: A magyar PUA (Pick Up Artist) közösséget magas szintű, és karbantartott információkkal ellátni.


Egy olyan pozitív légkört létrehozni, ahol egy egymást támogató közösség tud kialakulni és folyamatosan fejlődni.


Küldetésünk: Magyarország fiatalemberei legyen bátrak a nőkkel kapcsolatban, és legyenek képesek férfivá válni.


Sok sikert és kitartást! :D

2010. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!