Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kész végem elment a kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész végem elment a kedvem mindentől. Miért velem történik ilyen?!

Figyelt kérdés

1. Bnőm mondta hogy néhány fiúnak tetszem...ez nem baj de csak annyit mondanak h "Jó a segged" erre azt várják figyorogjak mint más csajok...engem zavar h csak 1 buta csajt látnak akinek tetszik h a seggéért bírják a pasik...

2 Van 1 fiú nemrég szakított bnőjével mert megcsalta....

már nem tudom mióta hogy isznyatosan belezúgtam gondoltam lehetne lehetőség h beszéljek vele...de ő is csak annyit mondott mikor ráírtam facebookon h "Jól nézel ki...szexi vagy" kész ennyi semmi más és már nem tudom hanyadjára hallom mástól....de hogy az a fiú is azt mondta...elment a kedvem mindentől bevonulok apácának...-.- miért gndolják ezt a fiúk hogy attól mert azt mondják így meg úgy jó csajvagy akk az ölükbe hullok(hullunk)....

miért ilyen "bunkók"? hgy tegyem túl magam a fiún ....am az meg rátett 1 lapáttal hogy visszament a bnőjéhez és vmelyik nap szinte direkt előttem csókolóztak :/


2011. márc. 29. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Érzelemmentes anális szex, seggbe öklözés, utána paprikás krumpli, majd jó sok sóletbab, háziasan elkészítve, ahogy a nagyi csinálta! Ez a 4 dolog gyógyít mindent.


74/F

2011. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rossz lehet Neked, én (szerencsére) nem vagyok olyan, mint a többi férfi:


[link]

2011. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fag
2011. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:)
2011. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha egy srác aki tetszik rád írja, hogy "jól nézel ki, szexi vagy" az olyannyira bunkó, hogy az életkedved is elmegy.


Mindig tanul az ember.


26/F

2011. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bakker leestem a székről úgy röhögtem az elsőn!lolXD+mindNNN


válasz:Nem vagy apáca típus.Ne vonulj be apácának , de azért fetrengeni se kell ám avval a fiúval csak azért mert annyi telik ki az agyából(nem túl eredeti módon), hogy:Jó a segged.Majd jönnek még a tehetségesebb dumájúak is .Csak nyugi.

Kiscsibe vagy még és mire nagy szirti sas leszel (aki csak lecsap és már annyi is a pasiknak:)sokszor kell még arcra esned főleg ha még keresed is az arcra esésnek a válogatott módjait.

;)

2011. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy az intelligenciádból, az érzéseidből, a humorodból stb. mit tudsz megmutatni. Vannak még olyan fiúk a világon, akik ezt is értékelik egy nőben. És akkor majd nem kell panaszkodnod, hogy csak egy buta csajt látnak benned, mert akkor olyanok is rád fognak nézni, akik nem csak annyit tudnak kinyögni, hogy "jó a s.gged". Mondjuk ehhez fel kell nőnötök, gondolom, tizenegynéhány évesek lehettek (ha jól tippelek).
2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor válaszolni is lehetne, hogy ezeket a beszólásokat sértőnek érzed. Ki tudja, lehet, hogy megértenék, könnyebben is, mint a néma duzzogást.
2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban jó a segged, ne várd azt hogy nem lesz róla szó. Jobban esne, ha azt mondanák, hogy tetszik az írásod? Most csak egy példát mondtam, ha netán facebookon cseteltek épp. Neked ilyenkor azt kellene kérdezni hogy "más nem tetszik bennem?" és jó sokat kell beszélgetni hogy alaposan megismerj valakit. Elsőre mindenki bunkónak tűnik.

26 ff

2011. márc. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj!:) Vannak normális pasik. Próbálj új fiúkkal ismerkedni (pl. velem) mert persze nekem is számít hogy néz ki egy lány de nem ez az ami alapján ítélek. Mert lehet állati dögös egy csaj, hogyha agyilag zokni. És ez fordítva is így van. Az ilyen bunkóknak bekell szólni egy jó nagyot hogy lássák mi az állás. Nem kell törődni az ilyesmivel. Légy büszke a kinézetedre, de olyan pasit válassz aki nem csak azt nézi hogy kívülről mennyre látszik a szíved hanem hogy belülről milyen:) remélem segítettem:) írj ha gondolod
2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!