Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez? Mi történik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársammal jól összebarátkoztunk. Újonnan kezdek furcsán viselkedni. Ha más lányokkal beszélget féltékeny leszek, hiányzik ha nincs ott, egész nap rajta jár az eszem, imádok vele beszélgetni, megnyugszok ha tudom, hogy egy légtérben vagyunk, és sokszor azt kívánom bárcsak összeérne a kezünk. Viszont egy kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni.Alapból az elkötelezettséggel lehet problémám, fogalmam sincs. Viszont ez a helyzet tetszik, amikor alakulóban van a dolog. Ez eltarthatna még egy ideig, és talán utána lenne valami...Fogalmam sincs miért gondolok ilyeneket. Ha más nem akadályozná akkor is van 2 bökkenő. 1. osztálytársam, 2. alacsonyabb nálam fél fejjel. Nagyon tisztelem, és hozzá hasonló emberrel még nem találkoztam.
2011. márc. 6. 18:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az lenne, hogy létezne, hogy kezdek belészeretni? Vagy csak simán tetszik? Jó lenne ha csak barátságot éreznék iránta. Amúgy is vágyok egy fiú barátra.
2011. márc. 6. 18:13
 2/13 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy
2011. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem itt az a legnagyobb probléma, hogy osztálytárssal megtanultam, hogy nem jó kavarni. Bárcsak nem egy osztályba járnánk.
2011. márc. 6. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy. mindegy hogy hova jártok. egyébként a suli nem tart örökké... mondjuk haverkodtok a ballagásig, aztán összejöttök. Ismerek egy párt akik 12 osztályos suli után jöttek össze, addig barátok voltak. már házasok.
2011. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, de mi még nagyon a gimi elején járunk. Még addig van jó pár év. Az lenne a legjobb ha addig mindketten legjobb barátokká válnánk, Titkolnánk az érzéseinket, és a végén pedig összejönnénk. Álmodozni lehet, igaz? :)
2011. márc. 6. 18:24
 6/13 anonim ***** válasza:

nem, tulajdonképpen ez lenne a normális.

örülök, hogy így gondolkodsz.

az igazi érzéseknek idő kell.

azokból a kapcsolatokból nem szokott jó kisülni sosem, amikor a kis csaj beköltözteti az osztálytársát babaszobájába, és a folyosón smaciznak, ők a menő páros.

valaki mindig pityereg a végén...

de azért félned sem kell a kapcsolattól.

Húzd amíg tudod, barátkozzatok. ez így normális.

ha viszont összejöttök, talán érdemes lehene titokban tartani:)

2011. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: Ugyanígy gondolkozok, köszi.(:
2011. márc. 6. 18:41
 8/13 anonim válasza:
Hány éves a kiszemelt "áldozatt"? :D
2011. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy ne add magad könnyen.

barátként: maximálisan.

de ne fogdosson, ne akarjon megcsókolni...

ez persze nem jelenti azt, hogy tagadd le az érzéseidet!

de attól még nem kell a karjaiba borulnod sem!

fogadja el.

4 év nem hosszú idő az udvarlásra.

még gyerekek vagytok.

2011. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és ő is ottan körül: D
2011. márc. 6. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!