Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a fiúk a lányokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a fiúk a lányokhoz odamenni? Tisztelet a kivételnek

Figyelt kérdés
Nem tudom máshol ez hogy van, de az én környezetemben a fiúk nem nagyon mennek oda randit kérni. Félnek tőle hogy visszautasítják őket pedig hát nem sikerülhet mindig minden meg legalább egy kis tapasztalat. Én lány létemre már mentem oda fiúhoz és volt, hogy engem is visszautasítottak. Miért van ez? Szerintem tök szép, ha egy fiú bevallja, hogy tetszik neki egy lány. Ti, hogy vagytok vele?
2011. márc. 1. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 3mp-es szabályt nem csak leszólításnál lehet alkalmazni, hanem bármilyen beszélgetés során. A lényege, hogy ha 3mp-en belül nem szólsz semmit, akkor hagyni kell a beszélgetést, mert ezután már csak rosszabb lesz.

És a szabály nem korfüggő,hiába vagy trágár.

pápá

2011. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előttem már írták, de leírom én is.

Manapság tényleg az van, hogy a lányok nagyon beképzeltek lettek. És ha nem egy külsőre számomra undorító, nekik meg tökéletes páva gyerek megy oda akkor már teljesen flegmák és kiröhögik.

2011. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert úgyis csak elhajtanának a francba utánna meg süllyedhetek szégyenemben a föld alá! Köszönöm ebből nem kérek!
2011. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!