Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oszinten, szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten, szerintetek nem parasztsag, hogyha egy csaj elmondja egy fiunak, hogy tetszik neki, a fiu csak annyit mond ra, hogy jo? (TISZTELET A KIVETELNEK)

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát biztos nem tetszik neki a csaj.
2011. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki színt vall,fel kell készülnie arra,hogy elutasítják,vagy nem olyan választ kap amilyet szeretne.

Ha meg váratlanul érte a fiút akkor nem meglepő a válasza.

Szóval nem parasztság.

2011. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ok... Ha neked mondja el egy pasi, hogy te vagy álmai netovábbja, de szerinted meg olyan rasnya mint a fene, te mit mondassz neki?
2011. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ti is ezt csináljátok csajok!

Kedveskedek nektek, szerelmes sms, udvarolok erre semmi, csak, oké, vagy jó, úgy látszik eltanuljuk tőletek.

20f

2011. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es ha nem tetszik neki a csaj nem erdemelt volna meg egy je haragudj, de nekem nem tetszelt?
2011. febr. 6. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez még mindíg jobb mint amikor Én elmondtam,elvitt vacsizni,tette a szépet,azt állította,hogy megmondja az igazat,hogy mit gondol,és azóta se mondott semmit.És nem a vacsin beszélgettünk életünkben először,tudja nagyjából milyen vagyok.Ne a sértődöttségeddel legyél elfoglalva,hanem keress mást.
2011. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ti is ezt csináljátok mondom, hazudtok, hgy van pasim meg legyünk csak barátok, akkor ne várjátok el tőlünk is f-om!
2011. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hat mar meg se haragudj, de ram meg senki nem mondta azt, hogy ronda vagyok, sot sok fiu udvarolgat, meg szeretne velem jarni.

Egyebkent amelyik fiunak szerelmet vallottam, annak regen tetszettem.... Most meg egy jot tud mondani...

2011. febr. 6. 20:54
 9/11 A kérdező kommentje:
20:54 nem kellene igy altalanositani, mert van olyan, akinek szerelmet vall egy srac es meg is mondja rogton a sracnak, hogy mi a szitu...
2011. febr. 6. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, váratlanul érte és hirtelen nem tudta, mit mondjon. Amúgy valószínűleg nem tetszett neki a lány.

Nem ez volt a legjobb elintézési módja a dolognak, de van, hogy leblokkol az ember váratlan helyzetekben.

Nem kell vele foglalkozni, új pasi után kell nézni! :)

2011. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!