Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a korombeli (15-16)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a korombeli (15-16) éves lányok (tisztelet a kivételnek) azt hiszik hogy csak disco-ban lehet jól ismerkedni! Így van vagy nem?

Figyelt kérdés

16/F vagyok és nem járok disco-ba, bulikba.

Iskolában hogy lehet ismerkedni lányokkal?

a cél a randi-ig való eljutás lenne!


2009. jan. 14. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hat en nem jarok discoba...es 15eves vagyok..es a baratnoim se jarnak discoba,hat iskolaban kezdj el beszelgetni a lanyokkal es igy szerintem valahogy eljuttok a randihoz:)ha nem akkor probalkozz mas lanyokkal is...nem minden lany egyforma
2009. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

discoban való ismerkedés nem túl romantikus dolog, de lehet. Ált egyéjszakás kalandok hamarabb összejönnek,mint hosszú távú kapcsolatok, de persze azért ilyenre is van példa.


Suliban a lehetőségek korlátozottak, nem biztos, h az osztálytársak jó néven veszik, ezért nagyon kell vigyázni. Egyszerűbb, ha úgymond "barátságból lett szerelem" történetet próbálod meg alkalmazni, mint pl sok-sok beszélgetés a szünetekben (először felületes, majd egyre mélyebb témákat érintve, h tényleg kezdjen a barátjának érezni), majd egyszerűen megoldod annyival, h "ismerem az ízlésed, és nagyon tetszik, szeretném, ha segítenél cipőt venni, VAGY tudom, h értesz a táskákhoz/DVD-khez/zoknikhoz, akármi, adnál e tippet"

Ha ad, már el is hívhatod, h jobb lenne ha személyesen segítene, és ha eljön veled már szabad a pálya. Egy forró csokival való meghívás, egy kettesben elfogyaszott süti már sokat lendíthet a "randi-fílingen".


Ha mindig nemet mond, akármit is találsz ki, legegyszerűbb az egyenes út: "a pokolba is, jössz velem randizni?"

Ha lazább a leány (és kedvel) azonnal igent mond, ha kicsit szégyenlősebb tarthat tőle, h csak viccelsz vele,tehát óvatosan válaszd meg a hangnemet.

sokat jelentenek a kedves mosolyok, egy-két nagyon jól nézel ki, vagy mi a baj, látom történt valami dolog, h érezze, törődsz az érzéseivel.


Sokfajta módszer van, én csak néhányat írtam le, remélem tudtam segíteni (lány vagyok). Mindig függ attól, milyen a lány jelleme, van akihez több hónap szükséges, h randira hívd, van akihez meg két perc.

2009. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm de lenne egy másik probléma az én sulimban (gimi)sok a bejárós 40-50% a sulinak! És az xD lenne ha oda megyek egy lányhoz:

én: szia haza kísérhetlek?

ő : te is XY-ban laksz

én: hagyjuk :(

(nem tudom valamiért rettegek a bejárós kapcsolattól!)

2009. jan. 14. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

iratkozz be valamilyen szakkorre, ha a sulit valasztanad elsodleges ternek (amivel amugy semmi baj nincs sztem).

ott legalabb hasonlo erdeklodesuek vannak, s ez mar egybol konnyit a helyzeten...

2009. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem sikerult a disco-ban megismerkedni valakivel, mivel ott mindenki részeg és bedrogozott, vagy vmi baja van....
2009. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudakold meg, hogy hol lakik, és csak utána kérdezd meg, hazakísérheted-e.

de ha igazán tetszik:

1. ez nem lehet akadály,

2. ne azzal kezd, h hazakíséred, hanem, h pl. nem jössz-e moziba.

2009. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!