Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy csaj,akit reggelente látok a buszon és nem tudom hogy szólítsam le, mer reggel van, utazás közben nem szeretik az emberek ha zavarják őket. Mit tudnátok ajánlani, illetve egyéb "csajozós szöveget" xD, milyen ötleteitek vannak?
2011. febr. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mm mikor már ilyet olvasok h csajozós szöveg..régen rossz. Ne sablon szerint akard már megismerni. Hanem mint embert. Egyszerün amit hoz a helyzet. Legyél vele normális, ami fontos önmagad. Menj oda hozzá kedves mosoly és...a szöveget már rád bízom:D
2011. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
dejó hogy nekem nincs ilyen problémám mer nekem benem áll a szám xD de most nem igazán tudok segíteni mer nekem is csak sponntán jöna hülyeség:D
2011. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja..igaza van az előttem souloknak..nem akarlak megbántani,de néha benézek ide,és azt látom,hogy a mai tizenéves,ha kiborít egy pohár vizet akkor is egyből a gép elé ül és tanácsot akar kérni,hogy most mi legyen???????..eszméletlen amilyen kérdéseket írnak ki az emberkék:)tényleg nem akartalak bántani,és ez nemcsak rád vonatkozik,mert ha én lennék 16-17-18éves biztos én sem lennék másabb..csak ülj oda mellé chicano,és nyomjad neki!légy határozott,humoros,legyen önbizalmad(talán ez a legfontosabb),de ne nagyarcú,mert az kevés gárinak jön be..viszont az a bizonyos kínos csend sem jó.csak oszd az észt,és ha elnyered az első mosolyt,vagy észreveszed az apró jelekből hogy jó vagy nála,onnantól már csak felfelé vezet az út,ha okos vagy.. üdv:Kelevra
2011. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem a beszéddel lenne baj,hanem hogy mennyire lenne kínos neki ha korán reggel zavarják,vagy h a rákba mondjam xD
2011. márc. 1. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!