Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonképp mi számit aktívak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mi számit aktívak, és cselekvőnek egy átlag nő randizási szokásaiban, amire a nők azt mondják, hogy ők is tesznek, hogy legyen kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Menjenek érte lehetőleg minél jobb autóval, fizessen a pasi mindent, szervezzen meg a pasi mindent, a humor ugye azt jelenti, hogy a férfi sorakoztassa a nőt, miközben a nő meg vizsgáztatja…..

És csodálkozik ha semmi hozzáadott értéke miatt, nem kell semmi komolyra. Nem tartom etikusnak, hogy férfiak egy két alkalomra használják a nőt, és csak utána mondanak nemet a kapcsolatra! Viszont ha a nők ennyire nem tesznek hozzá semmit egy randihoz, ennyire csak az árral sodrodnak, akkor miért csodálkoznak, hogy rossz a vége? Hisz semmit nem tettek, hogy jó legyen.

És most lehet azzal jönni, hogy smink, meg ruha, de azokat nem egy kérőnek vettétek, hanem eloszlik a 15-20 (kitudja menyi) kérőre az ára.



#Mit tesz #Aktívan tesz #Nők cselekszenek #Nők tesznek a randiért
ma 16:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom miért pakolod a nőket egy fiókba amikor mindenfajta nők vannak és nemcsak pénzéhes, felszínes, taktikázós, buta, vagy kényes nők.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%

Azt te meg honnan a pitsából szeded, hogy a nők nem tesznek semmit a randihoz, ellenben a férfiak igen?

Ha tetszik a fiú a lánynak, akkor odateszi magát. A kikönyörgött randiknál már kétlem.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
47%
Megjött az átlagos napi incel rinya.
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

1. Szerintem létezik olyan hogy átlag férfi, azt is tudom, hogy mik a leggyakoribb, meg legnagyobb problémák velük. Tárgyként kezelik a nőket, önzők a szexben, nem végezek házimunkát, egyenlőtlenek a bérek a nők rovására….

Nem értem minek ez a kettős mérce, hogy nőkkel ugyanezt nem lehet eljátszani? Vagyis de, azért mert ciki lenne válaszolni rá!

ma 17:05
 5/43 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindenki megy a pénzre és a jó autóra,nekem első randira bőven elég sétálni egy parkban vagy a dunaparton is ,hiszen az a lényeg,hogy megismerjék a másikat.

Hogy mit adok hozzá? Pontosan ugyanannyit,mint a férfi. Ő is adja magát és én is adom magam. Ha egy férfi humoros,a nő mosolyog,nevet,ami egy férfit örömmel tölt el,ha a kiszemeltje kedvében tud járni. Ráadásul ha valaki nem fapina,ugyanúgy tud egy-egy poénra,flörtre spontán visszavágni,ami meg a férfit mosolyogtatja meg. Ha ezek megvannak,pont lesz@rom,hogy milyen autója van és azt is,ha nem visz fancy éttermekbe,ahová nem kell puccba vágnom magam. Én legalábbis az az egyszerű nő vagyok,akit inkább hívjanak el magukkal megmászni egy 2000+-os csúcsot,vagy bicajozni,vagy sétáljunk egyet a Normafan aztán együnk egy finom kebabot,vagy akármit egy egyszerű kifőzdében.

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
53%
Ja és előző vagyok,jó munkám van jó keresettel,szóval akár lehetne is igényem a fényűző dolgokra,de nincs. Szóval nem a minimálbéres nő vagyok,akit mekivel le lehet nyugozni mert több nem jut,csak szimplán nem vágyom fényűző életre, inkább teszek félre,vagy koltom a pénzem élményekre,mint fancy ettermekre és kiskosztumökre.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
2. “ A kikönyörgött randiknál már kétlem.” Akkor mondjon nemet a nő! Istenkém minek kell a másik idejét húzni?
ma 17:16
 8/43 anonim ***** válasza:
0%

Bizonytalan pasikat kerülni kell. Alap.


Aki semmit meg se tenne a csajnak a csaj nem is fontos nem is számit neki.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%

Vannak vidam eletrevelao pasik ez nem az hogy a nőt szórakoztatja hanem maga a srác személyisége olyan hogy jó vele lenni.

Akinek a társasága nem jó azzal egy nő nem akar semmit.

ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
9. De ha a nő nem mond egy viccet se, az persze nem probléma…..
ma 17:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!