Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonképp mi számit aktívak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mi számit aktívak, és cselekvőnek egy átlag nő randizási szokásaiban, amire a nők azt mondják, hogy ők is tesznek, hogy legyen kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Menjenek érte lehetőleg minél jobb autóval, fizessen a pasi mindent, szervezzen meg a pasi mindent, a humor ugye azt jelenti, hogy a férfi sorakoztassa a nőt, miközben a nő meg vizsgáztatja…..

És csodálkozik ha semmi hozzáadott értéke miatt, nem kell semmi komolyra. Nem tartom etikusnak, hogy férfiak egy két alkalomra használják a nőt, és csak utána mondanak nemet a kapcsolatra! Viszont ha a nők ennyire nem tesznek hozzá semmit egy randihoz, ennyire csak az árral sodrodnak, akkor miért csodálkoznak, hogy rossz a vége? Hisz semmit nem tettek, hogy jó legyen.

És most lehet azzal jönni, hogy smink, meg ruha, de azokat nem egy kérőnek vettétek, hanem eloszlik a 15-20 (kitudja menyi) kérőre az ára.



#Mit tesz #Aktívan tesz #Nők cselekszenek #Nők tesznek a randiért
ma 16:55
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
8. Aki semmit meg se tenne a pasinak, a pasi nem is fontos nem is számit neki? Vagy így már nem játszik? Ez miért nem fontos?
ma 17:38
 12/43 anonim ***** válasza:
76%

Én speciel nem vagyok az a típusú nő, akit leírtál. Első randin be sem ülnék kocsijába, sőt az eddigi 2 párom közül egyiknek sem volt autója, lakása sem, és messze nem mindent fizettek. Én első randi után mindig felesben fizettem mindent (vagyis úgy, hogy egyszer egyikünk, egyszer másikunk... sőt az első kapcsolatban én fizettem többet, mert többet kerestem), folyamatosan jövök a programajánlatokkal, kiveszem a nyaralás/utazásszervezésből a részem anyagilag és logisztikailag is.


Illetve ha még a kapcsolat előttről, ismerkedésről beszélünk, akkor azért az is beletartozik, hogy vki egyáltalán felmegy társkeresőre, igényesen tölti ki a profilját, megfontoltan, nem(csak) pofára húzogat jobbra és balra, tartalmas beszélgetéseket folytat a másikkal.

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

12. “ tartalmas beszélgetéseket folytat a másikkal.” 😅 Mint az “igen” az “ok” meg a “🤣” válaszok a három négy bővített mondatos kérdésekre, témafelvetésekre,…..

Bilibe lóg a kezed, ha azt hiszed hogy az átlag nő ilyen!

ma 17:56
 14/43 anonim ***** válasza:
43%
10 a ferfi váltja azt ki egy nőből hogy pofavágos flegma ghostolós lesz, vagy pezseg vibrál flörtöl fecseg vág az esze..
ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
25%
Te vagy hatással vagy egy nőre es ki tudsz belőle hozni egy bonbát is, vagy nem vagy hatással es kétszavas aszex antiszoc nő lesz melletted csak aki menne haza mert várja anya.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
74%
13: pont nem erre gondoltam. Én mindig érdekes témákat hoztam fel magamtól is, sőt volt olyan, ahol nekem kellett standupolnom, mert a férfiember válaszolt 2 szavakban meg tőmondatokban.
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
16. “ sőt volt olyan, ahol nekem kellett standupolnom, mert a férfiember válaszolt 2 szavakban meg tőmondatokban.” Legalább megtapasztaltad milyen egy átlag nővel megpróbálni ismerkedni. 🤝
ma 18:03
 18/43 A kérdező kommentje:
14. Az hogy a nő mit vált ki a pasiból, arról miért nem szól a fáma? Nem tudom feltűnt e, de a kérdés erről szól! Nem arról hogy a nőknek mik az igényei!
ma 18:04
 19/43 A kérdező kommentje:
18. Tűpontos!
ma 18:05
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
17: és? miért én szenvedjek azért, mert más hülye? Kívánjam neked azt, milyen egy átlag férfival ismerkedni társkeresőn? Undorító viccek, kamu, hülyének nézés, szexuális zaklatás, pucér képért fenyegetőzés? Hogy 2 nő legyen a profilképén a kiválasztottnak, és kiderül, hogy a rondábbik? Catfishing? Hazugság korról, külsőről?
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!