Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonképp mi számit aktívak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mi számit aktívak, és cselekvőnek egy átlag nő randizási szokásaiban, amire a nők azt mondják, hogy ők is tesznek, hogy legyen kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Menjenek érte lehetőleg minél jobb autóval, fizessen a pasi mindent, szervezzen meg a pasi mindent, a humor ugye azt jelenti, hogy a férfi sorakoztassa a nőt, miközben a nő meg vizsgáztatja…..

És csodálkozik ha semmi hozzáadott értéke miatt, nem kell semmi komolyra. Nem tartom etikusnak, hogy férfiak egy két alkalomra használják a nőt, és csak utána mondanak nemet a kapcsolatra! Viszont ha a nők ennyire nem tesznek hozzá semmit egy randihoz, ennyire csak az árral sodrodnak, akkor miért csodálkoznak, hogy rossz a vége? Hisz semmit nem tettek, hogy jó legyen.

És most lehet azzal jönni, hogy smink, meg ruha, de azokat nem egy kérőnek vettétek, hanem eloszlik a 15-20 (kitudja menyi) kérőre az ára.



#Mit tesz #Aktívan tesz #Nők cselekszenek #Nők tesznek a randiért
ma 16:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
39%

18 ne akard lerázni a magadrol a felelosseged mintha neked semmi szereped ne lenne abban ha vkit taszitasz vagy épp vonzodik. Mintha te nem tehetnél semmirol.


Kozben nagyonis tehetsz.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
22. A nők nem tehetnek semmiről, a férfiak meg mindemről, értjük értjük, csak nem igaz!
ma 18:09
 23/43 A kérdező kommentje:

21. Nő még sosem hazudott, sosem használt ki férfit…..

A szexuális részét megadom, az tényleg rosszabb egy nőnek, de attól még nem lesz jogos azt mondani, hogy a másiknak nem is lehet panasza.

ma 18:10
 24/43 anonim ***** válasza:
24: én nem azt mondtam, hogy nem lehet panasz. Hanem arra a g...i undorító hozzáállásra reagáltam, hogy azon röhögsz vagy örülsz, hogy én mint normálisan társalgó nő megtapasztaltam azt, amit a hülye nők csinálnak.
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
28%

Nő részéről 3 dolog tekinthető aktív randizási szokásnak:

- Megy randira.

- Megfigyeli + kihallgatja a férfit.

- Megy hazafele.

Ne bonyolítsuk, mert a többi már csak mellébeszélés lenne.

ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
45%
Bakker egy pasi vagy vonzo vagy nem az. Errol nem a nő tehet hanem aki ezt a bizonyitványát mutatja.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
76%
Én meg sok olyan pasikat láttam, akik vagy meg vannak némulva és egy normális mondatot képtelenek összehozni, vagy fossák a szót és a másik szóhoz sem tud jutni. Biztos nőben is van mindegyikre péda, de ha megvan az összhang, akkor a beszélgetés gördülékeny és oda-vissza megy. AZ első randi még betudható izgulásnak, de ha később is akadozik vagy felemás a beszélgetés, akkor talán nem egymást keresik.
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
61%

"ne akard lerázni a magadrol a felelosseged mintha neked semmi szereped ne lenne abban ha vkit taszitasz vagy épp vonzodik. Mintha te nem tehetnél semmirol."


Nem, nem tehetek. Szimplán csak olyan vagyok, amilyen. Valakinek pont ez tetszik, míg másnak nem.

Nem akarok és nem is tudok mindenkinek tetszeni.

Ha nem tetszem, akkor mondja meg, hogy nem tetszem, aztán elköszönünk egymástól.

Mi olyan érthetetlen ezen?


Hiába erőlködnek egyesek, én nem fogok önbizalomválságot átélni attól, hogy egy adott nőnek nem tetszem.

Ő nem ítélőbíróság, akinek köteles vagyok magamévá tenni a személyes véleményét.

Én se várom ezt olyat nőktől, akik nekem nem tetszenek.

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell onbizhianyosnak lenned. Arrol irtam egy nőnek fontos tudnia hogy a pasi akarja őt. Es azok a pasik akik azt várják hogy ok legyenek korbeugrálva, nullák.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen fölösleges itt neked meg a magadfajtáknak magyarázkodni arról,hogy egy nő mit tesz bele az ismerkedésbe meg a kapcsolatba. Úgyis lesz valami,amibe belekötsz,de érdekes,hogy mégis neked nincs párod,nem nekünk. További kellemes nőszapulást. Tegyük a többihez.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!