Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonképp mi számit aktívak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mi számit aktívak, és cselekvőnek egy átlag nő randizási szokásaiban, amire a nők azt mondják, hogy ők is tesznek, hogy legyen kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Menjenek érte lehetőleg minél jobb autóval, fizessen a pasi mindent, szervezzen meg a pasi mindent, a humor ugye azt jelenti, hogy a férfi sorakoztassa a nőt, miközben a nő meg vizsgáztatja…..

És csodálkozik ha semmi hozzáadott értéke miatt, nem kell semmi komolyra. Nem tartom etikusnak, hogy férfiak egy két alkalomra használják a nőt, és csak utána mondanak nemet a kapcsolatra! Viszont ha a nők ennyire nem tesznek hozzá semmit egy randihoz, ennyire csak az árral sodrodnak, akkor miért csodálkoznak, hogy rossz a vége? Hisz semmit nem tettek, hogy jó legyen.

És most lehet azzal jönni, hogy smink, meg ruha, de azokat nem egy kérőnek vettétek, hanem eloszlik a 15-20 (kitudja menyi) kérőre az ára.



#Mit tesz #Aktívan tesz #Nők cselekszenek #Nők tesznek a randiért
ma 16:55
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
25. Érted arról szól az összes válsz, hogy mindenröl a pasi tehet, ráerősítesz erre, és még én vagyok az undi hogy nem vagyok empatikus veled. Mégis minek? Ha az lenneék kimondanád hogy nő is lehet hibás, sótlan, hagy tehetne többet is? Nem! Akkor meg nem mindegy? Azért vagy itt hogy belém rúgj, ne várd hogy ennek örülni fogok.
ma 18:22
 32/43 anonim ***** válasza:

32: de én pont nem azt mondtam, csak beleprojektálod. Az, hogy volt olyan férfi, aki ilyen, az nem azt jelenti, hogy mindenki olyan. Persze meg amikor jönnek az értesítések a nemi erőszakról, akkor a te típusod az első, aki "de nem minden férfi olyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan"


amúgy meg nem tudok nyilatkozni arról, az átlag nő hogy kommunikál társkeresőn, mert hetero vagyok és csak férfiakkal beszéltem.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
92%

Az már itt lassan közfelháborodást kelt, ha valaki leírja, hogy nők között is pont úgy sok a gázos, mint férfiak között.

Én alapvetően az emberek felé nem vagyok túl pozitív, sok rossz tapasztalatom van mindenféle nemű emberekkel. Személyiségtől függ, ki milyen.

Felmegy az internetre, és bárhol látja a szánalmat és a butaságot, bármilyen kommentszekcióban pl.

Férfiaktól és nőktől is.


A társkeresés se úgy megy, hogy a nők alapvetően rendes, okos kis virágszálak, akiknek sajna a sok borzalmas, erőszakos, értékelhetetlen férfi közül kell válogatni. Ez a nők egy bizonyos rétege.

De ugyanúgy van rengeteg idióta, értékelhetetlen, rosszindulatú nő is, akikkel ugyanúgy sz.arul jár az ember.

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
74%
34: de itt nem is abból indult ki, hanem abból, hogy meghazudtolta a kérdező, amit írtam, gúnyolódott, arra, hogy leírtam, hogy én tartalmasan beszélgetek, elkezdte, hogy biztos OK, emoji meg 2szavas válaszok. Nem erről szólt a kérdés, hogy milyenek általában a nők meg miért inaktívak meg hülyék, hanem hogy mi aktív...
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

35

Nem meghazudtolt, hanem azt mondta, hogy nem az az átlag, amilyen te vagy.

De tény, hogy nem normális stílusban tette ("bilibe lóg a kezed" muhahahaha).

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

36: ez neked nem meghazudtolás?


"12. “ tartalmas beszélgetéseket folytat a másikkal.” 😅 Mint az “igen” az “ok” meg a “🤣” válaszok a három négy bővített mondatos kérdésekre, témafelvetésekre,….."


Itt nem azt írta, hogy ez az átlag nő. Itt konkrétan az én írásomra reagált. Ez nettó meghazudtolás, gúnyolódás, projektálás és egyáltalán bunkó tajparaszt viselkedés.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
28. Ha jó az összhang, akkor a nő jó, ha rossz, akkor a férfi a hibás! Értem én, csak te is érzed hogy ez így nem igaz!
ma 18:36
 38/43 anonim ***** válasza:

Alatta ott van, hogy bilibe lóg a kezed, ha azt hiszed, hogy az átlag nő ilyen (mint te), ebben viszont benne van, hogy nem azt kérdőjelezi meg, hogy te ilyen vagy, mint írtad.


Szerintem a kiidézett sorral nem azt akarta mondani, hogy márpedig te kommunikálsz így és kész, bár tény, hogy félreérthető.


A stílusa valóban tajparaszt és gúnyos, amire semmi indoka nincs, mivel te normálisan írtál neki.

Ha ő is értelmes lenne, akkor nem így reagálna egy nőnek, aki szerinte nem úgy kommunikál, mint amit ő átlagosnak gondol, hanem jobban.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
37. Egyáltalán nem tűnsz olyannak, mint akin nem tud kommunikálni. Egyáltalán nem erről szólt a választ, kárörömről igen, azt vállalom.
ma 18:42
 40/43 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező férfi, tehát neki a nőkkel kapcsolatban vannak negatív tapasztalatai. Ha nő lenne, akkor az ellenkező oldalról mesélne. Csak azt nem értem, hogy miért kell általánosítani, és miért nem lehet elfogadni azt, hogy a nőknek sem könnyű. Alapvetően egy hozzád illő társat találni nem egyszerű, sem nőként, sem férfiként. Ahogy idősebb leszel, egyre nehezebb lesz, mert fogynak a lehetőségek.

Én nőként nagyon sok hajmeresztő sztorit tudnék mesélni, hogy milyen kreténekkel találkoztam, akkor most én vagyok az, aki sajnáltatom magam? Nem, aki olyan, azzal nem kell többet találkozni, és kész.

Férfi ismerőseim meg nőkről mesélnek hajmeresztő dolgokat. Én ezt is elhiszem. Csak azt értsd már meg kérdező, hogy nem minden nő egyforma, ahogy nem minden férfi sem az.

Ha belelovalod magad ebbe a nőgyűlölő dologba, akkor negatív lesz a kisugárzásod, és az egész dolog önbeteljesítő jóslatként fog működni.

ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!