Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incelek, szerintetek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, szerintetek elég lehet az életben a kajálás, videójátékozás esetleg kondizás?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp kell a pina, szocializálódás, bulik stb?
ma 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden kell!
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
A szerzetes lét is sokaknak működik évszázadok óta.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez aztán döfi! Zsinórban 2 állító kérdés?! Nem pont a nem incelek szoktak azzal példálózni, hogy pedig az ő barátjuk/pasijuk/férjük se így meg úgy meg amúgy?

A kérdésre pedig az a válasz, hogy mindenki próbálja ki mind a két életmódot és csak azután vonja le a következtetést. Számomra barátnőt egyik verzió sem eredményezett. 🤔

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
De az incelnek pont az a lényege, hogy szeretne szexelni, csak nem tud. :D Aki szándékosan van egyedül az nem incel. Mindegy, lényeg, hogy mindenki abban találja meg a maga boldogságát, amiben ő szeretné. Ennyi a nagy történet. Van akit a munka tesz boldoggá, mást a sport, megint mást ha mihamarabb családot alapíthat jóóóó sok gyerekkkel, másnak elég egy pár, de vannak olyanok is akik örökké csak kalandozni vágynak, elköteleződésre nem. Nincs jobb vagy rosszabb, mindenki válassza ki melyik való neki.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kólauborkával ***** válasza:
Nekem inkább idő kell, ezért csajok felé se fordulok egy ideje, a legidőzabálóbb dolog a nő…
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Az incelek p*nát akarnak, de szociális életet nem. Buli, társaság? Hagyjuk már.


Mondjuk az elmúlt napokban volt egy incel aki jó dealnek tartotta azt, hogy kivonul a társadalomból, cserébe kap egy játékkonzolt meg heti egy sört. Szóval ha ezt nézzük, a kérdés annyira nem is irreális, van akinek az egész élete nem ér többet 3 havi fizetésből...

ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hálás vagyok a női nemért. Ha nem szekáltak volna folyton a suliban, akkor nem építettem volna fel egymagam azt az egzisztenciát amiben most élek.

Köszönöm azt a gyermekkori traumát, ami kihatással lett az egész életemre.

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!