Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért befalhatatlan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért befalhatatlan, hogy egy nő is lehet hibás, azért ha rossz egy randi?

Figyelt kérdés

#elfogadhatatlan #kimondhatatlanság #Befalhatatlan #Csak a férfi lehet hibás
ma 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem bevallhatatlan. Nekem volt olyan randin, ami miattam volt rossz. Kialvatlanul és feszülten érkeztem, nem alakítottam valami nagyot.


Ki szerint nincs ilyen?

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
* bevallhatatlan
ma 19:01
 3/20 A kérdező kommentje:
ma 19:01
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Mert szeretik a makulátlan istennő látszatát fenntartani.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Beleolvastam a kérdés alatti kommentszekcióba, és nem teljesen értem, mire akarsz kilyukadni…


Vannak unalmas nők? Vannak. Van olyan, hogy igazi vonzalom hiányában egyes nők unaloműzésnek meg ingyen fogyasztásnak használják a randikat? Van.

De hogy ebből hogy sikerült általános érvényű konklúzióra jutni a teljes női nemre nézve, azt nem tudom. Ugyanezen logika mentén minden férfi farokkép küldő, szex után ghostoló freak.

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Amikor ki kell írnod egy itteni kérdésről egy kérdést, az legyen jel, hogy inkább menj sétálni egyet.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5. Erre fut ki a dolog. Ha jó az összhang, akkor a nő volt normális. Ha nem megy a randi, akkor meg a férfi volt béna.
ma 19:16
 8/20 A kérdező kommentje:
6. Kedves vagy de nem lehet, ha nem utáltatom meg magam elég emberrel, akkor nem fogom tudni ez miatt rossznak érezni magam.
ma 19:17
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Én nem így értelmezem... Ha jó a randi, akkor megvan az összhang, ha nem, akkor az bárki miatt lehet, de leginkább az az oka, hogy egyszerűen nem illenek össze.


Hacsak nem volt egyik fél kifejezetten bunkó, akkor kár bárkire is ráfogni a randi sikertelenségét.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
8, én bízom benned, menni fog anélkül is.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!