Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért befalhatatlan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért befalhatatlan, hogy egy nő is lehet hibás, azért ha rossz egy randi?

Figyelt kérdés

#elfogadhatatlan #kimondhatatlanság #Befalhatatlan #Csak a férfi lehet hibás
tegnap 18:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10. Nem nem fog, muszáj gyűlölni magam, elviselhetetlen hogy nem én voltam a hibás amiért nem jött össze a dolog. Muszáj hogy valaki üssön vágjon.
tegnap 19:22
 12/20 A kérdező kommentje:
9. “ Bakker egy pasi vagy vonzo vagy nem az. Errol nem a nő tehet hanem aki ezt a bizonyitványát mutatja.” Ahamm! Hát én itt nem látom hogy mindkét nem hibás lenne.
tegnap 19:24
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, hogy az elviselhetetlen stílusod miatt TÉNYLEG te voltál a hibás? Nem úgy tűnik, mintha menne a kulturált eszmecsere...
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13. Amúgy nem ez volt, de mindegy, a mai stílusomat nyilvánosan nem válatnám. Viszont általánosabban se bevallható, hogy nő hibás lehet bármiben.
tegnap 19:27
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

12 Ja, én sem értek egyet ezzel a mondattal. Egyéb kérdés?

Vagy úgy gondolod, hogy a nők egységesen ugyanazt gondolnak minden egyes dologról?


Mondom, hacsak nem volt valamelyik (és csak hogy értsd BÁRMELYIK) fél bunkó, udvariatlan, tolakodó stb., nem lehet és nem is érdemes hibást keresni. Így gondolom. Teljesen feleslegesen "szembesítgetsz" random idegenek random véleményeivel.

tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15. Valahogy külön kérdést kell mindig kiírni, különben meg nem létezik ezen az oldalon, hogy egy nő hibás bármiben.
tegnap 19:33
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

16 Nem "kell" kiírni külön kérdést, csak valmiért szereted túráztatni magad. Velem is tök fölöslegesen vitázol a semmin, holott az alapkérdésben egyetértünk.

A lepontozgatásból kiindulva téged gyakorlatilag az is zavar, ha egyetértenek veled, mert akkor nem tudsz áldozatpózba helyezkedni.

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

"téged gyakorlatilag az is zavar, ha egyetértenek veled, mert akkor nem tudsz áldozatpózba helyezkedni"


🏆🏆🏆

tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Neked tényleg nincs jobb dolgod,csak itt kérdést kérdésre ragozni?

Ja,van olyan,hogy a nő miatt nem volt jó a randi,de nem mindegy,ha egyszer a végeredmény ugyanaz?

Nem passzoltatok,menni kell tovább.

Miért kell állandóan a másikat okolni azért,ha valami nem működik? Lehet,ami neked nem jön be,az másnak igen és fordítva is. A te stílusod is valakinek bejön,valakinek nem.

Nem fogsz mindig mindenkivel passzolni,miért olyan nehéz ezt felfogni?

tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
tegnap 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!