Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetseges-e az osztalyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges-e az osztalyon beluli randizas?

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok, van egy osztalytarsam aki nagyon megtetszet viszont nem vagyok epp olyan Adonisz szepseg(atlagos vagyok kb) es elszeretnem hivni egy randira de meg nem volt hozza merszem, mer eddig mind nalam sokkal jobb pasikkal jart.
2011. febr. 26. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem túl jó ötlet.
2011. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
osztályon belül vagy nagyon mély kapcsolat lenne vagy nagyon hamar vége lenne mert megunjátok 1mást.:)
2011. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben sok osztályon belüli kapcsolatom volt. Szerintem nincs vele gond, bár sok embertől hallottam, hogy őket nagyon zavarná ha egy osztályba járnának a barátjukkal/barátnőjükkel.
2011. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem lehetséges, bár nekem még nem volt..de most olyan helyzetben vagyok, hogy az egyik osztálytársammal kezdünk "összemelegedni" és várom hátha lesz belőle valami :)

15,5/L

2011. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó - Elárulnád melyik városba/iskolába jársz? Csak a kíváncsiság...
2011. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Békés megye
2011. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem tudom ki vagy :) Gyakran azt hiszem, hogy felismerek valakit, aztán jön egy apró nem egyező infó. Sok szerencsét neked :)
2011. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!