Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz, de nincs önbizalmam (? )

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy elég bizonytalan vagyok,mert a szívem egy reménytelen szerelemé, amit jó lenne elfelejteni. Namost... holnap randim lesz egy sráccal, amit nem utasítottam vissza, de eléggé félek hogy hogy fog alakulni.Az önbizalmam a béka feneke alatt van, adnátok pár tippet, hogy mitől javulhatna ez holnapra akár egy picit is? Nem szeretném elrontani, jó lenne feledni.

16/l


2011. febr. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Csak ad önmagad. Ha nem szereted a miniszoknyát és a kivágott felsőt akkor ne vedd fel csak azért mert neki tetszene. Farmert és pólót vegyél fel, ha abban érzed jól magad.

Ne tervezz előre mert az úgysem fog úgy elsülni ahogy szeretnéd.

Így menj el a sráccal, vállald fel magad, azt is hogy nincs önbizalmad és ha akar akkor ad esélyt egy második randira is.

22/l

2011. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Felpontoztalak:)
2011. febr. 23. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, az nagyon fontos hogy kényelmesen öltözz fej olyan cuccba amit szeretsz.

de valami abróbb különlegesség, egy új nyaklánc vagy frizura jó ötlet. mindenképp mosd meg a hajad legyen ápolt külsőd hogy ne kelljen feszengened a külsődön.

ha enni mentek akkor ne spagettit, mákos kaját, nehezen ehető cuccot válassz, mert összekoszolhatod a cuccaidat.

de ez nem isolyan lényeges:)

az a fontos hogy néhány témára készülj fel. például hobbik, család, esemény amire indketten mentek... ne legyen kínos csend

a randi alatt ne gondolj a reménytelen szerelmedre

igyekezz a srác jó tulajdonságaira összpontosítani, és lgy őszinte


ne görcsölj rá nagyon mert ha nem jön össze sem lesz semmi baj:)

hajrá csajsz;)

remlem segítettem

2011. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy ideje nincsenek elvárásaim a randikon. Ne a legócskább cuccaiba jöjjön, de kb. ennyi.

16 évesen sminkelned sem kell magad.

Ha elhívott egy randira, akkor nincs mit izgulnod.

Egy jól sikerült randinál már csak egy rosszul sikerült randi tud boldogabbá tenni.

2011. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második,nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen. Remélem jól fog sikerülni, majd leírom mi volt :D A tanácsaidat pedig megfogadom. :) Mégegyszer köszi:)


Utolsó: Lehet engem egy rosszul sikerült randi nem tenne olyan nagyon boldoggá:D:D

2011. febr. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!