Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netszerelem - megtörténhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netszerelem - megtörténhet?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy történt-e már veletek, hallottatok-e már, vagy olvastatok-e arról, hogy két ember megismerkedett neten és egymásba szerettek már azelőtt, hogy találkoztak volna?
2011. febr. 20. 17:29
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ilyen helyzetben vagyok jelen pillanatban is és nem tudom, mit is kellene tennem... A sráccal már hónapok óta beszélünk minden áldott nap... és én eléggé megkedveltem, úgy néz ki, hogy ő is ugyanazt érzi mint én... viszont nemrégiben lett volna lehetőség találkozásra, ami meg is volt beszélve, hogy aznap együtt leszünk. De előtte való nap nem lett pontosan megbeszélve a hely és az időpont így nem jött össze a találkozó. De azóta is minden nap beszélünk és bocsánatot kért az elmaradt tali miatt, de indokot nem adott arra h miért is nem jött össze...


22/L

2012. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb összejön! Szurkolok nektek!
2012. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ÉN IS HASONLÓ HELYZETBEN VAGYOK ÉN NETEN ISMERTEM MEG 7 HONAPPAL EZELÖTT 1 UKRÁN PASIT S KEZDETEKTÖL TUDTA HOGY NEKEM VAN 1 GYERMEKEM S FELVÁLALT GYERMEKESTÜL 27 ÉVES A SRÁC S MÁR ESKÜVÖRÖL BESZÉL NEKEM KOMOLY DOLGOKROL SOHA NEM JÁRT MÉG MAGYARBAN DE MÉG AZ UT LEVELET IS MEGCSINÁLTATTA MIATTAM SOKAT BESZÉLÜNK SKYPEN VIDEOZUNK TELEFONON BESZÉLÜNK FACEBOKON NETLOGON ....PÁR NAP S ELJÖN MAGYARBA HOZZÁM.....MEGTUDNÁM ENNI A BARNA SZEMEIT.....VAN NET SZERELEM SZERINTEM. ÉS VISZONT IS SZERET MERT LÁCCIK RAJTA MIKOR BESZÉLÜNK........BÁR MAJD KIDERÜL MILYEN LESSZ A SZEMÉLYES TALÁLKOZÁS VAGY KIÁBRÁNDULOK BELÖLLE VAGY PEDIG JOBBAN ÖSSZEKÖT MINKET...MERT VÉGÜLIS MOST MÉG CSAK EGY VIRTUÁLIS KAPCSOLAT EZ GÉPEN KERESZTÜL......
2012. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
JAHH ÉS 24L VAGYOK
2012. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
24évesen legalább egy helyesírás szótárat már kezedbe vehettél volna... "LÁCCIK" stb...:) na mindegy. remélem azért jól alakulnak a dolgok... és nem csak a magyar állampolgárság miatt akar veled ennyire összeházasodni...:)
2012. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Drukkolok neked..de nagyon! ! ! Legyél boldog,ne érjen csalódás !...egyikőtőket sem ! ! !
2013. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!